plasmoidviewer - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Run Plasma widgets in their own window
cs: Spustit widget Plasma ve vlastním okně

en: The name of the containment plugin
cs: Název modulu kontejneru

en: The name of the applet plugin
cs: Název modulu appletu

en: The formfactor to use (horizontal, vertical, mediacenter, planar or application)
cs: Forma (vodorovná, svislá, mediacenter, planární nebo aplikace)

en: Set the y position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
cs: Nastavte pozici y plasmoidvieweru na pracovní ploše Plasma

en: The size in kB to set the pixmap cache to
cs: Velikost v kB na kterou se nastaví velikost mezipaměti obrázků

en: Applet %1 does not exist.
cs: Applet %1 neexistuje..

[ctx: @title:window]
en: Save Screenshot
cs: Uložit snímek obrazovky
