plasmoidviewer - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Run Plasma widgets in their own window
el: Εκτέλεση συστατικών Plasma στο δικό τους παράθυρο

en: The name of the containment plugin
el: Το όνομα του πρόσθετου υποδοχέα

en: The name of the applet plugin
el: Το όνομα του πρόσθετου μικροεφαρμογής

en: The formfactor to use (horizontal, vertical, mediacenter, planar or application)
el: Ο συντελεστής μορφής που θα χρησιμοποιηθεί (οριζόντια, κατακόρυφη, mediacenter, επίπεδη, ή εφαρμογή)

en: The location constraint to start the Containment with (floating, desktop, fullscreen, topedge, bottomedge, leftedge, rightedge)
el: Ο περιορισμός τοποθεσίας του υποδοχέα (αιωρούμενο, επιφάνεια εργασίας, πλήρης οθόνη, κορυφή, βάση, αριστερά, δεξιά)

en: Set the x position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
el: Καθορισμός της θέσης στον άξονα x του plasmoidviewer στην επιφάνεια εργασίας Plasma

en: Set the y position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
el: Καθορισμός της θέσης στον άξονα x του plasmoidviewer στην επιφάνεια εργασίας Plasma

en: Set the window size of the plasmoidview
el: Καθορισμός του μέγεθος του παραθύρου του plasmoidview

en: The size in kB to set the pixmap cache to
el: Το μέγεθος σε kB στο οποίο θα ρυθμιστεί η λανθάνουσα μνήμη pixmap

en: The name of the theme which the shell will use
el: Το όνομα του θέματος που θα χρησιμοποιήσει το κέλυφος

en: Data that should be passed to the applet as 'externalData' event
el: Δεδομένα που πρέπει να περάσουν στη μικροεφαρμογή ως γεγονός 'externalData'

en: Applet %1 does not exist.
el: Η μικροεφαρμογή %1 δεν υπάρχει.

en: Containment %1 does not exist.
el: Ο υποδοχέας %1 δεν υπάρχει.

[ctx: @title:window]
en: Save Screenshot
el: Αποθήκευση στιγμιότυπου οθόνης
