plasmoidviewer - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Plasmoidviewer
eu: Plasmoide erakuslea

en: Run Plasma widgets in their own window
eu: Exekutatu Plasma trepetak beraien leiho propioan

en: The name of the containment plugin
eu: Konfinamendu pluginaren izena

en: The name of the applet plugin
eu: Applet pluginaren izena

en: The formfactor to use (horizontal, vertical, mediacenter, planar or application)
eu: Erabili beharreko forma faktorea (horizontala, bertikala, multimedia-gunea, planarra edo aplikazioa)

en: The location constraint to start the Containment with (floating, desktop, fullscreen, topedge, bottomedge, leftedge, rightedge)
eu: Konfinamendua hasteko kokapen mugak (flotagarria, mahaigaina, pantaila-betea, goiko ertza, beheko ertza, ezkerreko ertza, eskuineko ertza)

en: Set the x position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
eu: Ezarri plasmoide erakuslearen x kokapena Plasma mahaigainan

en: Set the y position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
eu: Ezarri plasmoide erakuslearen y kokapena Plasma mahaigainan

en: Set the window size of the plasmoidview
eu: Ezarri plasmoide ikuspegi leihoaren neurria

en: The size in kB to set the pixmap cache to
eu: Ezarri beharreko pixel-mapa cachearen neurria kB-etan

en: The name of the theme which the shell will use
eu: Shell-ak erabiliko duen gaiaren izena

en: Data that should be passed to the applet as 'externalData' event
eu: Appletari «externalData» gertaera gisa pasa beharko litzaioken datu multzoa

en: Applet %1 does not exist.
eu: %1 appleta ez dago.

en: Containment %1 does not exist.
eu: %1 konfinamendua ez dago.

[ctx: @title:window]
en: Save Screenshot
eu: Gorde pantaila-argazkia
