cuttlefish - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Start with category
eu: Hasi kategoria honekin:

en: category
eu: kategoria

en: Start full-screen
eu: Hasi pantaila osoko moduan

en: Run in icon-picker mode
eu: Exekutatu ikono-hautatzeko moduan

en: Open with External Program
eu: Ireki kanpoko programa batekin

en: Open Containing Folder
eu: Ireki hau barnean duen karpeta

en: Insert Name
eu: Sartu izena

en: Copy Name to Clipboard
eu: Kopiatu izena arbelera

en: Icon name copied to clipboard
eu: Ikonoaren izena arbelera kopiatu da

en: Take Screenshot…
eu: Hartu pantaila-argazkia…

en: Breeze Colors
eu: Breeze koloreak

en: Breeze Dark Colors
eu: Breeze ilunaren koloreak

en: Breeze (Normal) and Breeze Dark
eu: Breeze (arrunta) eta Breeze iluna

en: Active Color Scheme
eu: Kolore antolaera aktiboa

en: View in Other Icon Themes
eu: Ikusi beste ikono gai batzuetan

[ctx: @title placeholder is an icon name]
en: Other versions of %1
eu: %1(e)ren beste bertsio batzuk

en: File
eu: Fitxategia

en: Export Montage with Color Scheme…
eu: Esportatu muntaia kolore-antolaerarekin...

en: Breeze (Normal)
eu: Breeze (arrunta)

en: Breeze Dark
eu: Breeze iluna

en: Quit
eu: Irten

en: View
eu: Ikusi

en: Zoom In
eu: Zooma gerturatu

en: Zoom Out
eu: Zooma urrundu

en: File name:
eu: Fitxategi-izena:

en: Category:
eu: Kategoria:

en: Scalable:
eu: Eskalagarria:

en: yes
eu: bai

en: no
eu: ez

en: Color scheme:
eu: Kolore antolaera:
