plasmaengineexplorer - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Plasma Engine Explorer
fa: کاوش‌گر موتور پلاسما

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
fa: مقدار

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Plasma DataEngine Explorer
fa: کاوش‌گر داده‌موتور پلاسما

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
fa: نام منبع

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
fa: کاوش داده‌های منتشر شده توسط داده‌موتور‌های پلاسما

en: (c) 2006, The KDE Team
fa: (ح) ۲۰۰۶، گروه KDE

en: Author and maintainer
fa: مؤلف و نگه‌دارنده

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
fa: کلید
