plasmaengineexplorer - en to fy translation catalogue (39 entries)

en: Expand All
fy: Alles útklappe

en: Collapse All
fy: Alles ynklappe

en: Plasma Engine Explorer
fy: Plasma motor ûntdekker

en: Search
fy: Sykje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
fy: Wearde

en: Get associated service
fy: Krij assosjeare tsjinst

en: Update source now
fy: Boarne no fernije

en: Remove source
fy: Boarne fuortsmite

[ctx: The user did a query to a dataengine and it returned empty data]
en: <empty>
fy: <leech>

[ctx: A the dataengine returned something that the humble view on the engineexplorer can't display, like a picture]
en: <not displayable>
fy: <net sjen te litten>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Plasma DataEngine Explorer
fy: Plasma Gegevensmotor ûntdekker

[ctx: The name of the engine followed by the number of data sources]
en: %1 Engine - 1 data source | %1 Engine - %2 data sources
fy[0]: %1 Motor - 1 gegevens boarne
fy[1]: %1 Motor - %2 gegevens boarnen

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
fy: Boarnenamme

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update on demand
fy: Op fersyk fernije

en: Search Columns
fy: Sykje yn kolommen

en: All Visible Columns
fy: Alle sichtbere kolommen

en: S&earch:
fy: Sykj&e:

en: No description available
fy: Gjin beskriuwing beskikber

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
fy: Untdek de gegevens publisearre troch Plasma Gegevensmotor

en: (c) 2006, The KDE Team
fy: (c) 2006, it KDE-team

en: Author and maintainer
fy: Skriuwer en ûnderhâlder

en: Displays a list of known engines and their descriptions
fy: Lit in opsomming sjen fan bekende motors en har beskriuwing

en: The desired height in pixels
fy: De winske highte yn piksels

en: The desired width in pixels
fy: De winske breedte yn piksels

en: The desired x position in pixels
fy: De winske horizontale posysje yn piksels

en: The desired y position in pixels
fy: De winskje fertikale posysje yn piksels

en: The data engine to use
fy: It te brûken gegevens motor

en: The source to request
fy: De boarne om op te freegjen

en: Update interval in milliseconds
fy: Fernij tuskenskoft yn millisekonden

en: Only show engines associated with the parent application; maps to the X-KDE-ParentApp entry in the DataEngine's .desktop file.
fy: Lit allinne motors sjen dy't assosjearre  binne mei deaktive applikaasje; Maps nei de X-KDE-ParentApp ynfier yn de  gegevensmotor .desktop triem.

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
fy: Unbekend

en: Start Operation
fy: Operaasje úteinsette

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
fy: Unbekend

[ctx: %1 is a Plasma service name]
en: %1 Service Explorer
fy: %1 tsjinst ûntdekker

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
fy: Kaai

en: Operation Result
fy: Operaasje resultaat

en: No response from job.
fy: Gjin antwurd fan taak.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationStatus)
en: Operation count
fy: Operaasje telling

en: Data Engines
fy: Gegevens motors
