plasmoidviewer - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Plasmoidviewer
gl: Visor de trebellos

en: Run Plasma widgets in their own window
gl: Executa trebellos de Plasma nunha xanela de seu

en: The name of the containment plugin
gl: O nome do complemento contedor.

en: The name of the applet plugin
gl: O nome do complemento do miniaplicativo.

en: The formfactor to use (horizontal, vertical, mediacenter, planar or application)
gl: O factor de forma para usar (horizontal, vertical, de centro de medios, planar ou de aplicación).

en: The location constraint to start the Containment with (floating, desktop, fullscreen, topedge, bottomedge, leftedge, rightedge)
gl: A restrición de posición coa que iniciar o contedor (flotante, de escritorio, a pantalla completa, bordo superior, bordo inferior, bordo esquerdo, ou bordo dereito).

en: Set the x position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
gl: Definir a posición horizontal (X) do visor de trebellos no escritorio Plasma.

en: Set the y position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
gl: Definir a posición vertical (Y) do visor de trebellos no escritorio Plasma.

en: Set the window size of the plasmoidview
gl: Definir o tamaño da xanela do visor de trebellos.

en: The size in kB to set the pixmap cache to
gl: O tamaño en kB para asignarlle á caché do mapa de píxeles.

en: The name of the theme which the shell will use
gl: O nome do tema que usar na shell.

en: Data that should be passed to the applet as 'externalData' event
gl: Data que debería pasarse ao miniaplicativo como o evento «externalData».

en: Applet %1 does not exist.
gl: O miniaplicativo %1 non existe.

en: Containment %1 does not exist.
gl: O contedor %1 non existe.

[ctx: @title:window]
en: Save Screenshot
gl: Gardar unha captura de pantalla
