cuttlefish - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Start with category
he: התחל עם קטגוריה

en: category
he: קטגוריה

en: Start full-screen
he: התחל במסך מלא

en: Run in icon-picker mode
he: הרץ במצב בחירת סמל

en: Category:
he: קטגוריה:

en: Scalable:
he: ניתן להרחבה:

en: yes
he: כן

en: no
he: לא
