org.kde.plasma.lookandfeelexplorer - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Look And Feel
he: מראה ותחושה

en: Open Theme Folder
he: פתיחת תיקית ערכת נושא

en: Name:
he: שם:

en: Comment:
he: הערה:

en: Author:
he: מחבר:

en: Email:
he: דוא"ל:

en: Version:
he: גרסה:

en: Website:
he: אתר:

en: License:
he: רישיון:

en: Layout from current Plasma setup
he: פריסה מהתקנה הנוכחית של Plasma

en: Defaults from current setup
he: ברירות מחדל מההגדרה הנוכחית

en: Save
he: שמירה

en: New Theme
he: ערכת נושא חדשה

en: Theme Plugin Name:
he: שם תוסף ערכת נושא:

en: This theme plugin name already exists
he: שם תוסף הערכת נושא כבר קיים

en: Theme Name:
he: שם ערכת נושא:

en: Cancel
he: ביטול

en: Cannot retrieve the current Plasma layout.
he: לא ניתן לאחזר את פריסת Plasma הנוכחית.

en: Plasma Layout successfully duplicated
he: פריסת Plasma שוכפלה בהצלחה

en: Defaults config file saved from your current setup
he: קובץ הגדרות ברירת המחדל נשמר מההגדרה הנוכחית

en: Open Image
he: פתח תמונה

en: Image Files (*.png *.jpg *.bmp)
he: קבצי תמונה (*.png *.jpg *.bmp)

en: Plasma Look And Feel Explorer
he: סייר מראה ותחושה של Plasma

en: Look And Feel to open
he: מראה ותחושה לפתיחה
