plasmoidviewer - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Run Plasma widgets in their own window
he: הרץ ישומוני Plasma בתוך חלון משלהם

en: The name of the containment plugin
he: השם של התוסף

en: The name of the applet plugin
he: שם של תוסף היישומון

en: The size in kB to set the pixmap cache to
he: גודל המטמון בק"ב של מטמון התמונות

en: Applet %1 does not exist.
he: יישומון %1 לא קיים

en: Containment %1 does not exist.
he: מיכל %1 לא קיים

[ctx: @title:window]
en: Save Screenshot
he: שמור צילום מסך
