cuttlefish - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Icon Explorer
he: סייר סמלים

en: Start with category
he: התחלה עם קטגוריה

en: category
he: קטגוריה

en: Start full-screen
he: התחלה במסך מלא

en: Run in icon-picker mode
he: הרצה במצב בחירת סמל

en: Open with External Program
he: פתיחה בתוכנית חיצונית

en: Open Containing Folder
he: פתיחת התיקייה המכילה

en: Insert Name
he: הוספת שם

en: Copy Name to Clipboard
he: העתקת השם ללוח הגזירים

en: Icon name copied to clipboard
he: שם הסמל הועתק ללוח הגזירים

en: Take Screenshot…
he: צילום המסך…

en: Breeze Colors
he: צבעי בריזה

en: Breeze Dark Colors
he: צבעי בריזה כהים

en: Breeze (Normal) and Breeze Dark
he: בריזה (רגילה) ובריזה כהה

en: Active Color Scheme
he: ערכת הצבעים הפעילה

en: View in Other Icon Themes
he: הצגה בערכות סמלים אחרים

[ctx: @title placeholder is an icon name]
en: Other versions of %1
he: גרסאות אחרות של %1

en: File
he: קובץ

en: Export Montage with Color Scheme…
he: ייצוא מונטז׳ עם ערכת צבעים…

en: Breeze (Normal)
he: בריזה (רגילה)

en: Breeze Dark
he: בריזה כהה

en: Quit
he: יציאה

en: View
he: הצגה

en: Zoom In
he: התקרבות

en: Zoom Out
he: התרחקות

en: File name:
he: שם קובץ:

en: Category:
he: קטגוריה:

en: Scalable:
he: גמיש:

en: yes
he: כן

en: no
he: לא

en: Color scheme:
he: ערכת צבעים:
