plasma_shell_org.kde.plasmoidviewershell - en to he translation catalogue (91 entries)

en: Copy to Clipboard
he: העתקה ללוח הגזירים

en: View Error Details…
he: הצגת פרטי שגיאה…

en: Open %1
he: פתיחת %1

en: About
he: על אודות

en: Send an email to %1
he: שליחת דוא״ל אל %1

[ctx: @info:tooltip %1 url]
en: Open website %1
he: פתיחת האתר %1

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: License:
he: רישיון:

[ctx: @info:whatsthis]
en: View license text
he: הצגת טקסט רישיון

en: Authors
he: יוצרים

en: Credits
he: תודות

en: Translators
he: מתרגמים

en: Report a Bug…
he: דיווח על תקלה…

en: Keyboard Shortcuts
he: מקשי קיצור מקלדת

en: Apply Settings
he: החלת הגדרות

en: The current page has unsaved changes. Apply the changes or discard them?
he: בעמוד הנוכחי יש שינויים שלא נשמרו. להחיל או לסלק אותם?

en: OK
he: אישור

en: Apply
he: החלה

en: Cancel
he: ביטול

en: Open configuration page
he: פתיחת עמוד הגדרות

en: Left-Button
he: לחצן שמאלי

en: Right-Button
he: לחצן ימני

en: Middle-Button
he: לחצן אמצעי

en: Back-Button
he: כפתור חזרה

en: Forward-Button
he: כפתור קדימה

en: Vertical-Scroll
he: גלילה אנכית

en: Horizontal-Scroll
he: גלילה אופקית

en: Meta
he: מטא

[ctx: @title]
en: About
he: על אודות

en: Add Action
he: הוספת פעולה

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
he: שינויי פריסה הוגבלו על ידי הנהלת המערכת

en: Layout:
he: פריסה:

en: Wallpaper type:
he: סוג תמונת רקע:

en: Get New Plugins…
he: הורדת תוספים חדשים…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
he: יש להחיל שינויי פריסה לפני שניתן יהיה לבצע שינויים אחרים

en: Apply Now
he: החלה כעת

en: Shortcuts
he: מקשי קיצור

en: This shortcut will activate the applet as though it had been clicked.
he: מקש קיצור זה יפעיל את היישומונית כאילו היא נלחצה.

en: Wallpaper
he: טפט

en: Mouse Actions
he: פעולות עכבר

en: Input Here
he: קלט כאן

en: Panel Settings
he: הגדרות לוח

en: Add Spacer
he: הוספת מרווח

en: Add spacer widget to the panel
he: הוספת וידג׳ט מרווח ללוח

en: Add Widgets…
he: הוספת וידג׳טים…

en: Open the widget selector to drag and drop widgets to the panel
he: פתיחת בורר הווידג׳טים כדי לגרור יישומונים ללוח

en: Position
he: מקום

en: Top
he: למעלה

en: Right
he: ימין

en: Left
he: שמאל

en: Bottom
he: למטה

en: Set Position…
he: הגדרת מקום…

en: Alignment
he: יישור

en: Center
he: מרכז

en: Height
he: גובה

en: Width
he: רוחב

en: Fill height
he: מילוי הגובה

en: Fill width
he: מילוי הרוחב

en: Fit content
he: מילוי התוכן

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Visibility
he: חשיפה

en: Always visible
he: גלוי תמיד

en: Auto hide
he: הסתרה אוטומטית

en: Dodge windows
he: התחמקות חלונות

en: Windows Go Below
he: חלונות צוללים מתחת

en: Opacity
he: אטימות

en: Adaptive
he: מסתגל

en: Opaque
he: אטום

en: Translucent
he: שקוף למחצה

en: Style
he: סגנון

en: Floating
he: צף

en: Panel Width:
he: רוחב לוח:

en: Height:
he: גובה:

en: Focus shortcut:
he: קיצור מקשים למיקוד:

en: Press this keyboard shortcut to move focus to the Panel
he: יש ללחוץ על קיצור מקשים זה כדי להעביר את המיקוד ללוח

[ctx: @action:button Delete the panel]
en: Delete Panel
he: מחיקת לוח

en: Remove this panel; this action is undo-able
he: הסרת הלוח הזה, זאת פעולה בלתי הפיכה

en: FormFactors
he: מקדמי צורה

en: Planar
he: שטוח

en: Vertical
he: אנכי

en: Horizontal
he: אופקי

en: Mediacenter
he: מרכז מדיה

en: Application
he: יישומים

en: Location
he: מקום

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Top Edge
he: קצה עליון

en: Bottom Edge
he: קצה תחתון

en: Left Edge
he: קצה שמאלי

en: Right Edge
he: קצה ימני

en: Configure Containment
he: הגדרת מיכלים
