desktop_kdebase - en to hsb translation catalogue (26 entries)

en: Expand All
hsb: Wšě zrozćahać

en: Collapse All
hsb: Wšě zesćahać

en: Search
hsb: Pytać

en: Type
hsb: Družina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
hsb: Hódnota

en: Get associated service
hsb: Asociěrowanu słužbu wobstarać

en: Update source now
hsb: Žórło nětko aktualizować

en: Remove source
hsb: Žórło wotstronić

[ctx: The name of the engine followed by the number of data sources]
en: %1 Engine - 1 data source | %1 Engine - %2 data sources
hsb[0]: %1 engine - %2 žórło datow
hsb[1]: %1 engine - %2 žórle datow
hsb[2]: %1 engine - %2 žórła datow
hsb[3]: %1 engine - %2 žórłow datow

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
hsb: Mjeno žórła

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update on demand
hsb: Aktualizowanje po požadanju

en: Search Columns
hsb: W stołpikach pytać

en: All Visible Columns
hsb: Wšitke widźomne stołpiki

en: S&earch:
hsb: P&ytać:

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
hsb: Wot Plasma DataEngines wozjewjene daty přeslědźić

en: (c) 2006, The KDE Team
hsb: (c) 2006, KDE skupina

en: Author and maintainer
hsb: Awtor a zastaraćel

en: The desired height in pixels
hsb: Požadana wysokosć w pikslach

en: The desired width in pixels
hsb: Požadana šěrokosć w pikslach

en: The desired x position in pixels
hsb: Požadana x-pozicija w pikslach

en: The desired y position in pixels
hsb: Požadana y-pozicija w pikslach

en: The data engine to use
hsb: Data engine, kiž ma so wužiwać

en: Start Operation
hsb: Operaciju započeć

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
hsb: Kluč

en: Operation Result
hsb: Wuslědk operacije

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationStatus)
en: Operation count
hsb: Ličba operacijow
