plasmaengineexplorer - en to kk translation catalogue (45 entries)

en: Expand All
kk: Барлығын тарқату

en: Collapse All
kk: Барлығын бүктеу

en: Plasma Engine Explorer
kk: Plasma тетік шолғышы

en: Search
kk: Іздеу

en: Type
kk: Түрі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
kk: Мәні

en: Get associated service
kk: Тиісті қызметке қол жеткізу

en: Update source now
kk: Қазір көзін жаңартып алу

en: Remove source
kk: Дерек көзін өшіру

[ctx: The user did a query to a dataengine and it returned empty data]
en: <empty>
kk: <бос>

[ctx: A the dataengine returned something that the humble view on the engineexplorer can't display, like a picture]
en: <not displayable>
kk: <көрсетуге келмейді>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Plasma DataEngine Explorer
kk: Plasma ДерекТетік шолғышы

[ctx: The name of the engine followed by the number of data sources]
en: %1 Engine - 1 data source | %1 Engine - %2 data sources
kk[0]: %1 тетік - %2 дерек көзі

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
kk: Дерек көзінің атауы

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update on demand
kk: Талап бойынша жаңарту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sourceRequesterButton)
en: Request Source
kk: Көзін сұрауы

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_serviceRequester)
en: Service for source
kk: Көзі үшін қызмет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_serviceRequesterButton)
en: Request Service for Source
kk: Көзі үшін қызметті сұрау

en: Search Columns
kk: Іздейтін бағандар

en: All Visible Columns
kk: Барлық көрінетін бағандар

en: S&earch:
kk: &Іздейтіні:

en: No description available
kk: Сипаттамасы жоқ

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
kk: Plasma ДерекТетігі шығарған шолғышы

en: (c) 2006, The KDE Team
kk: (c) 2006, KDE тобы

en: Author and maintainer
kk: Авторы және желілдіруші

en: Displays a list of known engines and their descriptions
kk: Бар тетіктер мен олардың сипаттамаларын тізімдеп көрсетеді

en: The desired height in pixels
kk: Керек биіктігі (пикселдер)

en: The desired width in pixels
kk: Керек ені (пикселдер)

en: The desired x position in pixels
kk: Керек x-бойлығы (пикселдер)

en: The desired y position in pixels
kk: Керек y-бойлығы (пикселдер)

en: The data engine to use
kk: Қолданатын дерек тетігі

en: The source to request
kk: Сұрайтын көзі

en: Update interval in milliseconds
kk: Жаңарту аралығы (милисекунд)

en: Only show engines associated with the parent application; maps to the X-KDE-ParentApp entry in the DataEngine's .desktop file.
kk: Тек аталық бағдарламасымен байланысты тетіктерді көрсетеді, деректер тетігінің .desktop файлындағы X-KDE-ParentApp жазуына сәйкесті.

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Start Operation
kk: Орерацияны бастау

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
kk: Беймәлім

en: No valid service was returned. Verify that a service is available for this source.
kk: Дұрыс қызмет қайтарылмады. Бұл көздің қызметі бар ме екенін тексеріңіз.

[ctx: %1 is a Plasma service name]
en: %1 Service Explorer
kk: %1 қызмет шолғышы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
kk: Параметр

en: Operation Result
kk: Операцияның нәтижесі

en: No response from job.
kk: Тапсырмадан жауап жоқ.

en: <b>'%1'</b> operation with destination <b>'%2'</b> returned successfully. <p>The result was: <b>'%3'</b></p>
kk: <b>'%2'</b> мақсаттаған <b>'%1'</b> операциясы сәтті өтті.<p>Нәтижесі: <b>'%3'</b></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationStatus)
en: Operation count
kk: Операциялар саны

en: Data Engines
kk: Деректер тетіктері
