plasmaengineexplorer - en to km translation catalogue (45 entries)

en: Expand All
km: ពង្រីក​ទាំងអស់

en: Collapse All
km: វេញ​ទាំងអស់

en: Plasma Engine Explorer
km: កម្មវិធី​រុករក​ម៉ាស៊ីន​ប្លាស្មា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Type
km: ប្រភេទ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
km: តម្លៃ

en: Get associated service
km: សេវា​ត្រូវ​បាន​តភ្ជាប់

en: Update source now
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​​ប្រភព​​​​ឥឡូវ

en: Remove source
km: យក​ប្រភព​ចេញ

[ctx: The user did a query to a dataengine and it returned empty data]
en: <empty>
km: <ទទេ>

[ctx: A the dataengine returned something that the humble view on the engineexplorer can't display, like a picture]
en: <not displayable>
km: <មិនអាច​បង្ហាញ​បាន>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Plasma DataEngine Explorer
km: កម្មវិធីរុករក​ម៉ាស៊ីន​ទិន្នន័យ​ប្លាស្មា

[ctx: The name of the engine followed by the number of data sources]
en: %1 Engine - 1 data source | %1 Engine - %2 data sources
km[0]: ម៉ាស៊ីន %1- %2 ប្រភព​ទិន្នន័យ

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
km: ឈ្មោះ​ប្រភព

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update on demand
km: ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព​​តាម​ត្រូវការ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sourceRequesterButton)
en: Request Source
km: ប្រភព​ស្នើ

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_serviceRequester)
en: Service for source
km: សេវាកម្ម​សម្រាប់​ប្រភព

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_serviceRequesterButton)
en: Request Service for Source
km: ស្នើ​សេវាកម្ម​សម្រាប់​ប្រភព

en: Search Columns
km: ស្វែងរក​ជួរ​ឈរ

en: All Visible Columns
km: ជួរឈរ​ដែល​មើលឃើញ​ទាំងអស់

en: S&earch:
km: ស្វែងរក ៖

en: No description available
km: មិនមាន​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
km: រុករក​ទិន្នន័យដែល​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ​ដោយ​ម៉ាស៊ីន​ទិន្នន័យ​ប្លាស្មា

en: (c) 2006, The KDE Team
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៦ ដោយ​ក្រុម KDE

en: Author and maintainer
km: ​អ្នក​និពន្ធ និង​អ្នក​ថែទាំ​

en: Displays a list of known engines and their descriptions
km: បង្ហាញ​បញ្ជី​ម៉ាស៊ីន​ដែលស្គាល់ និង​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​របស់​វា

en: The desired height in pixels
km: កម្ពស់​ដែល​ចង់​គិត​ជា​ភីកសែល

en: The desired width in pixels
km: ទទឹង​ដែល​ចង់បាន​គិត​ជា​ភីកសែល

en: The desired x position in pixels
km: ទីតាំង x ដែល​ចង់បាន​គិត​ជា​ភីកសែល

en: The desired y position in pixels
km: ទីតាំង y ដែល​ចង់បាន​គិត​ជា​ភីកសែល

en: The data engine to use
km: ម៉ាស៊ីន​ទិន្នន័យ​ត្រូវ​ប្រើ

en: The source to request
km: ប្រភព​ត្រូវ​ស្នើ

en: Update interval in milliseconds
km: ​ចន្លោះ​ពេល​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​​គិត​ជា​មិល្លីវិនាទី ។

en: Only show engines associated with the parent application; maps to the X-KDE-ParentApp entry in the DataEngine's .desktop file.
km: បង្ហាញ​តែ​ម៉ាស៊ីន​ដែលបានភ្ជាប់​ជា​មួយ​កម្មវិធី​មេ​ប៉ុណ្ណោះ ការ​ផ្គូផ្គង​ទៅ​ធាតុ​កម្មវិធី​មេ X-KDE នៅ​ក្នុង​ម៉ាស៊ីន​ទិន្នន័យ .desktop file ។

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
km: មិនស្គាល់

en: Start Operation
km: ចាប់ផ្ដើម​ប្រតិបត្តិការ

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
km: មិនស្គាល់

en: No valid service was returned. Verify that a service is available for this source.
km: គ្មាន​សេវា​កម្ម​ត្រឹមត្រូវ​ត្រូវបាន​ត្រឡប់​ទេ ។ ផ្ទៀងផ្ទាត់ថា សេវាកម្ម​អាច​ប្រើ​បាន​សម្រាប់​ប្រភព​នេះ ។

[ctx: %1 is a Plasma service name]
en: %1 Service Explorer
km: កម្មវិធី​រុករក​សេវា %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
km: គ្រាប់​ចុច

en: Operation Result
km: លទ្ធផល​ប្រតិបត្តិការ

en: No response from job.
km: គ្មាន​កា​រឆ្លើយ​តប​ពី​ការងារ !

en: <b>'%1'</b> operation with destination <b>'%2'</b> returned successfully. <p>The result was: <b>'%3'</b></p>
km: <b>'%1'</b> ប្រតិបត្តិការ​ជា​មួយ​ទិសដៅ <b>'%2'</b> បាន​ត្រឡប់​ដោយជោគជ័យ ។<p>លទ្ធផល​គឺ ៖ <b>'%3'</b></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationStatus)
en: Operation count
km: ចំនួន​ប្រតិបត្តិការ

en: Data Engines
km: ម៉ាស៊ីន​​ទិន្នន័យ
