plasmoidviewer - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Plasmoidviewer
lt: Plasma įskiepių žiūryklė

en: Run Plasma widgets in their own window
lt: Paleisti Plasma valdiklius jų asmeniniame lange

en: The name of the containment plugin
lt: Suvaržymo priedo pavadinimas

en: The name of the applet plugin
lt: Įskiepio priedo pavadinimas

en: The formfactor to use (horizontal, vertical, mediacenter, planar or application)
lt: Formos faktorius, kurį naudoti (horizontal, vertical, mediacenter, planar ar application)

en: The location constraint to start the Containment with (floating, desktop, fullscreen, topedge, bottomedge, leftedge, rightedge)
lt: Vietos ribojimas su kuriuo bus pradėtas suvaržymas (floating, desktop, fullscreen, topedge, bottomedge, leftedge, rightedge)

en: Set the x position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
lt: Nustatyti x ašyje Plasma įskiepių žiūryklės vietą darbalaukyje

en: Set the y position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
lt: Nustatyti y ašyje Plasma įskiepių žiūryklės vietą darbalaukyje

en: Set the window size of the plasmoidview
lt: Nustatyti Plasma įskiepių žiūryklės lango dydį

en: The size in kB to set the pixmap cache to
lt: Pixmap podėlio dydis kilobaitais (kB)

en: The name of the theme which the shell will use
lt: Apipavidalinimo, kurį naudos apvalkalas, pavadinimas

en: Data that should be passed to the applet as 'externalData' event
lt: Duomenys, kurie turėtų būti perduoti į įskiepį kaip "externalData" įvykis

en: Applet %1 does not exist.
lt: Įskiepio %1 nėra.

en: Containment %1 does not exist.
lt: Suvaržymo %1 nėra.

[ctx: @title:window]
en: Save Screenshot
lt: Įrašyti ekrano kopiją
