plasmaengineexplorer - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Expand All
lt: Visus išskleisti

en: Collapse All
lt: Visus suskleisti

en: Plasma Engine Explorer
lt: Plasma modulių tyrinėtojas

en: Search
lt: Paieška

en: DataSource/Key
lt: Duomenų šaltinis/Raktas

en: Type
lt: Tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
lt: Reikšmė

en: Get associated service
lt: Gauti susietą tarnybą

en: Get associated model
lt: Gauti susietą modelį

en: Update source now
lt: Atnaujinti šaltinį dabar

en: Remove source
lt: Šalinti šaltinį

en: <1 bit> | <%1 bits>
lt[0]: <1 bitas>
lt[1]: <%1 bitai>
lt[2]: <%1 bitų>
lt[3]: <%1 bitas>

en: <1 byte> | <%1 bytes>
lt[0]: <1 baitas>
lt[1]: <%1 baitai>
lt[2]: <%1 baitų>
lt[3]: <%1 baitas>

en: <1 item> | <%1 items>
lt[0]: <1 elementas>
lt[1]: <%1 elementai>
lt[2]: <%1 elementų>
lt[3]: <%1 elementas>

[ctx: The user did a query to a dataengine and it returned empty data]
en: <empty>
lt: <tuščia>

[ctx: A the dataengine returned something that the humble view on the engineexplorer can't display, like a picture]
en: <not displayable>
lt: <neparodoma>

[ctx: Length of the list]
en: <%1 item> | <%1 items>
lt[0]: <%1 elementas>
lt[1]: <%1 elementai>
lt[2]: <%1 elementų>
lt[3]: <%1 elementas>

[ctx: Size of the map]
en: <%1 pair> | <%1 pairs>
lt[0]: <%1 pora>
lt[1]: <%1 poros>
lt[2]: <%1 porų>
lt[3]: <%1 pora>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Plasma DataEngine Explorer
lt: Plasma duomenų modulių tyrinėtojas

[ctx: The name of the engine followed by the number of data sources]
en: %1 Engine - 1 data source | %1 Engine - %2 data sources
lt[0]: %1 variklis – %2 duomenų šaltinis
lt[1]: %1 variklis – %2 duomenų šaltiniai
lt[2]: %1 variklis – %2 duomenų šaltinių
lt[3]: %1 variklis – %2 duomenų šaltinis

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
lt: Šaltinio pavadinimas

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update on demand
lt: Atnaujinti pareikalavus

note: i18n: ectx: property (prefix), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update Every
lt: Atnaujinti kas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sourceRequesterButton)
en: Request Source
lt: Užklausti šaltinį

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_serviceRequester)
en: Service for source
lt: Tarnyba šaltiniui

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_serviceRequesterButton)
en: Request Service for Source
lt: Užklausti tarnybą šaltiniui

en: Search Columns
lt: Paieškos stulpeliai

en: All Visible Columns
lt: Visi matomi stulpeliai

en: S&earch:
lt: &Paieška:

en: No description available
lt: Nėra prieinamo aprašo

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
lt: Naršyti duomenis, paskelbtus per Plasma duomenų variklius

en: (c) 2006, The KDE Team
lt: (c) 2006, KDE komanda

en: Author and maintainer
lt: Autorius ir prižiūrėtojas

en: Displays a list of known engines and their descriptions
lt: Rodo žinomų modulių ir jų aprašų sąrašą

en: The desired height in pixels
lt: Pageidaujamas aukštis pikseliais

en: The desired width in pixels
lt: Pageidaujamas plotis pikseliais

en: The desired x position in pixels
lt: Pageidaujama x pozicija pikseliais

en: The desired y position in pixels
lt: Pageidaujama y pozicija pikseliais

en: The data engine to use
lt: Duomenų variklis, kurį naudoti

en: The source to request
lt: Šaltinis, kurį užklausti

en: Update interval in milliseconds
lt: Atnaujinimo intervalas milisekundėmis

en: Only show engines associated with the parent application; maps to the X-KDE-ParentApp entry in the DataEngine's .desktop file.
lt: Rodyti tik modulius, susietus su pirmine programa. Gretinama su X-KDE-ParentApp įrašu DataEngine .desktop faile.

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: No valid model was returned. Verify that a model is available for this source.
lt: Nebuvo grąžinta jokio teisingo modelio. Patikrinkite, ar šis modelis šiam šaltiniui yra prieinamas.

[ctx: %1 is a Plasma dataengine name]
en: %1 Model Explorer
lt: %1 modelių naršyklė

en: Start Operation
lt: Pradėti operaciją

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: No valid service was returned. Verify that a service is available for this source.
lt: Paslauga neteikiama. Įsitikinkite ar paslauga galima šiam šaltiniui.
    Nebuvo grąžinta jokios teisingos tarnybos. Patikrinkite, ar ši tarnyba šiam šaltiniui yra prieinama.

[ctx: %1 is a Plasma service name]
en: %1 Service Explorer
lt: %1 tarnybos naršyklė

[ctx: Source: name of the data, Service: writes data instead of fetching]
en: Engine: <b>%1</b>; Source: <b>%2</b>; Service: <b>%3</b>
lt: Modulis: <b>%1</b>; Šaltinis: <b>%2</b>; Tarnyba: <b>%3</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
lt: Raktas

en: <b>'%1'</b> operation with destination <b>'%2'</b> failed. <p>The error was: <b>'%3: %4'</b></p>
lt: <b>'%1'</b> operacija su paskirtimi <b>'%2'</b> patyrė nesėkmę. <p>Klaida buvo: <b>'%3: %4'</b></p>

en: Operation Result
lt: Operacijos rezultatas

en: No response from job.
lt: Nėra atsakymo iš darbo.

en: <b>'%1'</b> operation with destination <b>'%2'</b> returned successfully. <p>The result was: <b>'%3'</b></p>
lt: <b>'%1'</b> veiksmas su paskirtimi <b>'%2'</b> buvo sėkmingai grąžintas. <p>Rezultatas buvo: <b>'%3'</b></p>

en: One active operation… | %1 operations active…
lt[0]: Viena aktyvi operacija…
lt[1]: %1 aktyvios operacijos…
lt[2]: %1 aktyvių operacijų…
lt[3]: %1 aktyvi operacija…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationsLabel)
en: Opera&tion:
lt: &Operacija:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationStatus)
en: Operation count
lt: Operacijų skaičius

en: Data Engines
lt: Duomenų moduliai
