plasmaengineexplorer - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Expand All
lv: Izplest visu

en: Collapse All
lv: Sakļaut visu

en: Plasma Engine Explorer
lv: Plasma dzinēju pārlūks

en: Search
lv: Meklēt

en: Type
lv: Tips

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
lv: Vērtība

en: Get associated service
lv: Iegūt piesaistīto servisu

en: Update source now
lv: Atjaunināt avotu tagad

en: Remove source
lv: Noņemt avotu

[ctx: The user did a query to a dataengine and it returned empty data]
en: <empty>
lv: <tukšs>

[ctx: A the dataengine returned something that the humble view on the engineexplorer can't display, like a picture]
en: <not displayable>
lv: <nav attēlojams>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Plasma DataEngine Explorer
lv: Plasma datu dzinēju pārlūks

[ctx: The name of the engine followed by the number of data sources]
en: %1 Engine - 1 data source | %1 Engine - %2 data sources
lv[0]: %1 dzinējs - %2 datu avots
lv[1]: %1 dzinējs - %2 datu avoti
lv[2]: %1 dzinējs - %2 datu avotu

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
lv: Avota nosaukums

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update on demand
lv: Atjaunināt pēc vajadzības

en: Search Columns
lv: Meklēšanas kolonas

en: All Visible Columns
lv: Visas redzamās kolonas

en: S&earch:
lv: M&eklēt:

en: No description available
lv: Apraksts nav pieejams

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
lv: Pārlūkot datus, ko publicē Plasma datu dzinēji

en: (c) 2006, The KDE Team
lv: (c) 2006, KDE komanda

en: Author and maintainer
lv: Autors un uzturētājs

en: Displays a list of known engines and their descriptions
lv: Rāda sarakstu ar zināmajiem dzinējiem un to aprakstiem

en: The desired height in pixels
lv: Vēlamais augstums pikseļos

en: The desired width in pixels
lv: Vēlamais platums pikseļos

en: The desired x position in pixels
lv: Vēlamā x pozīcija pikseļos

en: The desired y position in pixels
lv: Vēlamā y pozīcija pikseļos

en: The data engine to use
lv: Izmantojamais datu dzinējs

en: The source to request
lv: Vaicājamais avots

en: Update interval in milliseconds
lv: Atjaunināšanas intervāls milisekundēs

en: Only show engines associated with the parent application; maps to the X-KDE-ParentApp entry in the DataEngine's .desktop file.
lv: Rādīt tikai dzinējus, ka piesaistīti vecāka programmai. Izmanto X-KDE-ParentApp ierakstu DatuDzinēja .desktop failā.

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
lv: Nezināms

en: Start Operation
lv: Sākt darbību

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
lv: Nezināms

[ctx: %1 is a Plasma service name]
en: %1 Service Explorer
lv: %1 servisa pārlūkotājs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
lv: Atslēga

en: Operation Result
lv: Darbības rezultāts

en: No response from job.
lv: Nav atbildes no darba.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationStatus)
en: Operation count
lv: Darbību skaits

en: Data Engines
lv: Datu dzinēji
