plasmaengineexplorer - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Search
mr: शोधा

en: Type
mr: प्रकार

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
mr: मूल्य

en: Search Columns
mr: स्तंभ शोधा

en: All Visible Columns
mr: सर्व प्रदर्शीत स्तंभ

en: S&earch:
mr: शोधा (&e):

en: (c) 2006, The KDE Team
mr: (C) 2006, केडीई समूह

en: Aaron J. Seigo
mr: एरॉन जे. सीगो

en: Author and maintainer
mr: लेखक व पालक

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
mr: अपरिचीत

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
mr: अपरिचीत

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
mr: कि
