plasmaengineexplorer - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Plasma Engine Explorer
ne: प्लाज्मा इन्जिन अन्वेषक

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
ne: मान

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Plasma DataEngine Explorer
ne: प्लाज्मा डेटा इन्जिन अन्वेषक

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
ne: स्रोत नाम

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
ne: प्लाज्मा डेटा इन्जिनद्वारा प्रकाशित डेटा अन्वेषण गर्दछ

en: (c) 2006, The KDE Team
ne: (c) २००६, केडीई समूह

en: Aaron J. Seigo
ne: आरोन जे. सेइगो

en: Author and maintainer
ne: लेखक र मर्मतकर्ता

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
ne: कुञ्जी
