plasmaengineexplorer - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Search
oc: Recercar

en: Type
oc: Tipe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
oc: Valor

en: Search Columns
oc: Recèrca dins las colomnas

en: All Visible Columns
oc: Totas las colomnas visiblas

en: S&earch:
oc: Recercar :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
oc: Clau
