plasmoidviewer - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Plasmoidviewer
pl: Przeglądarka plazmoidów

en: Run Plasma widgets in their own window
pl: Uruchom aplety Plazmy w osobnych oknach

en: The name of the containment plugin
pl: Nazwa wtyczki kontenera

en: The name of the applet plugin
pl: Nazwa wtyczki apletu

en: The formfactor to use (horizontal, vertical, mediacenter, planar or application)
pl: Używany współczynnik kształtu (poziomy, pionowy, centrum multimediów, powierzchniowy lub program)

en: The location constraint to start the Containment with (floating, desktop, fullscreen, topedge, bottomedge, leftedge, rightedge)
pl: Ograniczenie położenia przy uruchamianiu Kontenera (pływający, na pulpicie, pełnoekranowy, na górze, na dole, po lewej, po prawej)

en: Set the x position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
pl: Ustaw współrzędną x Przeglądarki Plazmoidów na pulpicie Plazmy

en: Set the y position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
pl: Ustaw współrzędną y Przeglądarki Plazmoidów na pulpicie Plazmy

en: Set the window size of the plasmoidview
pl: Ustaw rozmiar okna Przeglądarki Plazmoidów

en: The size in kB to set the pixmap cache to
pl: Rozmiar w kB, na jaki ustawić pamięć podręczną piksmapy

en: The name of the theme which the shell will use
pl: Nazwa wystroju, który będzie obowiązywał w powłoce

en: Data that should be passed to the applet as 'externalData' event
pl: Dane przekazywane do apletu jako zdarzenie 'externalData'

en: Applet %1 does not exist.
pl: Aplet %1 nie istnieje.

en: Containment %1 does not exist.
pl: Kontener %1 nie istnieje.

[ctx: @title:window]
en: Save Screenshot
pl: Zapisz zrzut ekranu
