org.kde.plasma.lookandfeelexplorer - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Look And Feel
sk: Vzhľad a pocit

en: Open Theme Folder
sk: Otvoriť priečinok tém

en: Plugin name:
sk: Názov zásuvného modulu:

en: Name:
sk: Názov:

en: Comment:
sk: Komentár:

en: Author:
sk: Autor:

en: Email:
sk: E-mail:

en: Version:
sk: Verzia:

en: Website:
sk: Webová stránka:

en: License:
sk: Licencia:

en: Layout from current Plasma setup
sk: Rozloženie z aktuálneho nastavenia Plasmy

en: Defaults from current setup
sk: Predvolené z aktuálneho nastavenia

en: Click to open an image
sk: Kliknutím otvoríte obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: New Theme
sk: Nová téma

en: Theme Plugin Name:
sk: Názov zásuvného modulu témy:

en: This theme plugin name already exists
sk: Tento názov zásuvného modulu témy už existuje

en: Theme Name:
sk: Názov témy:

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cannot retrieve the current Plasma layout.
sk: Nedá sa získať aktuálne rozloženie Plasmy.

en: Impossible to create the layouts directory in the look and feel package
sk: Nie je možné vytvoriť adresár rozložení v balíku vzhľadu a pocitu

en: Impossible to write to org.kde.plasma.desktop-layout.js
sk: Nie je možné zapísať do súboru org.kde.plasma.desktop-layout.js

en: Plasma Layout successfully duplicated
sk: Rozloženie Plasmy úspešne duplikované

en: Defaults config file saved from your current setup
sk: Súbor predvolených nastavení uložený z vašej aktuálnej plochy

en: Open Image
sk: Otvoriť obrázok

en: Image Files (*.png *.jpg *.bmp)
sk: Súbory obrázkov (*.png *.jpg *.bmp)

en: Plasma Look And Feel Explorer
sk: Prehliadač vzhľadu a pocitu Plasmy

en: Look And Feel to open
sk: Vzhľad a pocit na otvorenie
