plasmoidviewer - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Plasmoidviewer
sk: Prehliadač widgetov Plasmy

en: Run Plasma widgets in their own window
sk: Spúšťanie widgetov Plasmy vo vlastných oknách

en: The name of the containment plugin
sk: Názov pluginu obalu

en: The name of the applet plugin
sk: Názov pluginu obalu

en: The formfactor to use (horizontal, vertical, mediacenter, planar or application)
sk: Forma na použitie (vodorovná, zvislá, mediacenter, planárna alebo aplikácia)

en: The location constraint to start the Containment with (floating, desktop, fullscreen, topedge, bottomedge, leftedge, rightedge)
sk: Obmedziť umiestnenie pri štarte kontajnera s (floating, desktop, fullscreen, topedge, bottomedge, leftedge, rightedge)

en: Set the x position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
sk: Nastaviť polohu x prehliadača plazmoidov na ploche plasma

en: Set the y position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
sk: Nastaviť polohu y prehliadača plazmoidov na ploche plasma

en: Set the window size of the plasmoidview
sk: Nastaviť veľkosť okna pohľadu plazmoidov

en: The size in kB to set the pixmap cache to
sk: Veľkosť v kB na ktorú nastaviť pixmap cache

en: The name of the theme which the shell will use
sk: Názov témy, ktorý použije shell

en: Data that should be passed to the applet as 'externalData' event
sk: Údaje, ktoré majú byť predané appletu ako udalosť 'externalData'

en: Applet %1 does not exist.
sk: Applet %1 neexistuje.

en: Containment %1 does not exist.
sk: Obal %1 neexistuje.

[ctx: @title:window]
en: Save Screenshot
sk: Uložiť snímku obrazovky
