plasmaengineexplorer - en to sk translation catalogue (59 entries)

en: Expand All
sk: Rozbaliť všetko

en: Collapse All
sk: Zbaliť všetko

en: Plasma Engine Explorer
sk: Prieskumník zdrojov Plasma

en: Search
sk: Hľadať

en: DataSource/Key
sk: Dátový zdroj/kľúč

en: Type
sk: Typ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
sk: Hodnota

en: Get associated service
sk: Získať súvisiace služby

en: Get associated model
sk: Získať súvisiaci model

en: Update source now
sk: Aktualizovať zdroj teraz

en: Remove source
sk: Odstrániť zdroj

en: <1 bit> | <%1 bits>
sk[0]: <1 bit>
sk[1]: <%1 bity>
sk[2]: <%1 bitov>

en: <1 byte> | <%1 bytes>
sk[0]: <1 bajt>
sk[1]: <%1 bajty>
sk[2]: <%1 bajtov>

en: <1 item> | <%1 items>
sk[0]: <1 položka>
sk[1]: <%1 položky>
sk[2]: <%1 položiek>

[ctx: The user did a query to a dataengine and it returned empty data]
en: <empty>
sk: <prázdny>

[ctx: A the dataengine returned something that the humble view on the engineexplorer can't display, like a picture]
en: <not displayable>
sk: <nedá sa zobraziť>

[ctx: Length of the list]
en: <%1 item> | <%1 items>
sk[0]: <1 položka>
sk[1]: <%1 položky>
sk[2]: <%1 položiek>

[ctx: Size of the map]
en: <%1 pair> | <%1 pairs>
sk[0]: <%1 pár>
sk[1]: <%1 páry>
sk[2]: <%1 párov>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Plasma DataEngine Explorer
sk: Prieskumník dátových nástrojov Plasma

[ctx: The name of the engine followed by the number of data sources]
en: %1 Engine - 1 data source | %1 Engine - %2 data sources
sk[0]: %1 Nástroj - 1 dátový zdroj
sk[1]: %1 Nástroj - %2 dátové zdroje
sk[2]: %1 Nástroj - %2 dátových zdrojov

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
sk: Názov zdroja

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update on demand
sk: Aktualizovať na požiadanie

note: i18n: ectx: property (prefix), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update Every
sk: Aktualizovať každých

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sourceRequesterButton)
en: Request Source
sk: Vyžiadať zdroj

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_serviceRequester)
en: Service for source
sk: Služba pre zdroj

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_serviceRequesterButton)
en: Request Service for Source
sk: Vyžiadať službu pre zdroj

en: Search Columns
sk: Prehľadávať stĺpce

en: All Visible Columns
sk: Všetky viditeľné stĺpce

en: S&earch:
sk: Hľ&adať:

en: No description available
sk: Popis nie je k dispozícii

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
sk: Preskúmajte dáta publikované dátovými nástrojmi Plasma

en: (c) 2006, The KDE Team
sk: (c) 2006, KDE tím

en: Author and maintainer
sk: Autor a správca

en: Displays a list of known engines and their descriptions
sk: Zobrazí zoznam známych dátových nástrojov a ich popisy

en: The desired height in pixels
sk: Požadovaná výška v pixeloch

en: The desired width in pixels
sk: Požadovaná šírka v pixeloch

en: The desired x position in pixels
sk: Požadovaná pozícia x v pixeloch

en: The desired y position in pixels
sk: Požadovaná pozícia y v pixeloch

en: The data engine to use
sk: Použiť dátový nástroj

en: The source to request
sk: Požadovaný zdroj

en: Update interval in milliseconds
sk: Interval aktualizácie v milisekundách

en: Only show engines associated with the parent application; maps to the X-KDE-ParentApp entry in the DataEngine's .desktop file.
sk: Zobraziť iba nástroje asociované s nadradenou aplikáciou; namapované na položku X-KDE-ParentApp v súbore .desktop dátového nástroja.

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
sk: Neznámy

en: No valid model was returned. Verify that a model is available for this source.
sk: Nebol vrátený platný model. Skontrolujte, či model je dostupný pre tento zdroj.

[ctx: %1 is a Plasma dataengine name]
en: %1 Model Explorer
sk: Prieskumník modelu %1

en: Start Operation
sk: Začať operáciu

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
sk: Neznáma

en: No valid service was returned. Verify that a service is available for this source.
sk: Nebola vrátená žiadna platná služba. Skontrolujte, či služba je dostupná pre tento zdroj.

[ctx: %1 is a Plasma service name]
en: %1 Service Explorer
sk: Prieskumník služby %1

[ctx: Source: name of the data, Service: writes data instead of fetching]
en: Engine: <b>%1</b>; Source: <b>%2</b>; Service: <b>%3</b>
sk: Nástroj: <b>%1</b>; Zdroj: <b>%2</b>; Služba <b>%3</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
sk: Kľúč

en: <b>'%1'</b> operation with destination <b>'%2'</b> failed. <p>The error was: <b>'%3: %4'</b></p>
sk: <b>'%1'</b> operácia s cieľom <b>'%2'</b> zlyhala. <p>Chyba bola: <b>'%3: %4'</b></p>

en: Operation Result
sk: Výsledok operácie

en: No response from job.
sk: Úloha neodpovedá.

en: <b>'%1'</b> operation with destination <b>'%2'</b> returned successfully. <p>The result was: <b>'%3'</b></p>
sk: <b>'%1'</b> operácia s cieľom <b>'%2'</b> prebehla úspešne. <p>Výsledok bol: <b>'%3'</b></p>

en: One active operation… | %1 operations active…
sk[0]: Jedna aktívna operácia...
sk[1]: %1 aktívne operácie ...
sk[2]: %1 aktívnych operácií ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationsLabel)
en: Opera&tion:
sk: Operácia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationStatus)
en: Operation count
sk: Počet operácií

en: Data Engines
sk: Dátové nástroje
