cuttlefish - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Start with category
sk: Začať s kategóriou

en: category
sk: kategória

en: Start full-screen
sk: Spustiť na celej obrazovke

en: Run in icon-picker mode
sk: Spustiť v režime výberu ikon

en: Open with External Program
sk: Otvoriť s externým programom

en: Open Containing Folder
sk: Otvoriť priečinok s obsahom

en: Insert Name
sk: Vložiť názov

en: Copy Name to Clipboard
sk: Kopírovať názov do schránky

en: Icon name copied to clipboard
sk: Názov ikony skopírovaný do schránky

en: Take Screenshot…
sk: Spraviť snímku obrazovky

en: Breeze Colors
sk: Farby Vánok

en: Breeze Dark Colors
sk: Farby Tmavý vánok

en: Breeze (Normal) and Breeze Dark
sk: Vánok (normálna) a Tmavý vánok

en: Active Color Scheme
sk: Aktívna farebná schéma

en: View in Other Icon Themes
sk: Zobraziť v iných témach ikon

[ctx: @title placeholder is an icon name]
en: Other versions of %1
sk: Iné verzie %1

en: File
sk: Súbor

en: Export Montage with Color Scheme…
sk: Exportovať montáž s farebnou schémou...

en: Breeze (Normal)
sk: Vánok (normálna)

en: Breeze Dark
sk: Tmavý vánok

en: Quit
sk: Ukončiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Zoom In
sk: Priblížiť

en: Zoom Out
sk: Oddialiť

en: File name:
sk: Názov súboru:

en: Category:
sk: Kategória:

en: Scalable:
sk: Škálovateľné:

en: yes
sk: áno

en: no
sk: nie

en: Color scheme:
sk: Farebná schéma:
