plasmaengineexplorer - en to sl translation catalogue (59 entries)

en: Expand All
sl: Razširi vse

en: Collapse All
sl: Zloži vse

en: Plasma Engine Explorer
sl: Raziskovalnik podatkovnih pogonov za Plasmo

en: Search
sl: Poišči

en: DataSource/Key
sl: Vir podatkov/Ključ

en: Type
sl: Vrsta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
sl: Vrednost

en: Get associated service
sl: Dobi povezano storitev

en: Get associated model
sl: Dobi povezan model

en: Update source now
sl: Vir posodobi sedaj

en: Remove source
sl: Odstrani vir

en: <1 bit> | <%1 bits>
sl[0]: <%1 bit>
sl[1]: <%1 bita>
sl[2]: <%1 biti>
sl[3]: <%1 bitov>

en: <1 byte> | <%1 bytes>
sl[0]: <%1 bajt>
sl[1]: <%1 bajta>
sl[2]: <%1 bajti>
sl[3]: <%1 bajtov>

en: <1 item> | <%1 items>
sl[0]: <%1 predmet>
sl[1]: <%1 predmeta>
sl[2]: <%1 predmeti>
sl[3]: <%1 predmetov>

[ctx: The user did a query to a dataengine and it returned empty data]
en: <empty>
sl: <prazno>

[ctx: A the dataengine returned something that the humble view on the engineexplorer can't display, like a picture]
en: <not displayable>
sl: <ni mogoče prikazati>

[ctx: Length of the list]
en: <%1 item> | <%1 items>
sl[0]: <%1 predmet>
sl[1]: <%1 predmeta>
sl[2]: <%1 predmeti>
sl[3]: <%1 predmetov>

[ctx: Size of the map]
en: <%1 pair> | <%1 pairs>
sl[0]: <%1 par>
sl[1]: <%1 para>
sl[2]: <%1 pari>
sl[3]: <%1 parov>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Plasma DataEngine Explorer
sl: Raziskovalnik podatkovnih pogonov za Plasmo

[ctx: The name of the engine followed by the number of data sources]
en: %1 Engine - 1 data source | %1 Engine - %2 data sources
sl[0]: Pogon %1 - %2 vir podatkov
sl[1]: Pogon %1 - %2 vira podatkov
sl[2]: Pogon %1 - %2 viri podatkov
sl[3]: Pogon %1 - %2 virov podatkov

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
sl: Ime vira

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update on demand
sl: Posodobi na zahtevo

note: i18n: ectx: property (prefix), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update Every
sl: Posodobi vsakih

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sourceRequesterButton)
en: Request Source
sl: Zahtevaj vir

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_serviceRequester)
en: Service for source
sl: Storitev za vir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_serviceRequesterButton)
en: Request Service for Source
sl: Zahtevaj storitev za vir

en: Search Columns
sl: Išči v stolpcih

en: All Visible Columns
sl: Vsi vidni stolpci

en: S&earch:
sl: Poišči:

en: No description available
sl: Opis ni na voljo

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
sl: Raziščite podatke, ki jih objavljajo podatkovni pogoni za Plasmo

en: (c) 2006, The KDE Team
sl: (c) 2006, ekipa KDE

en: Author and maintainer
sl: Avtor in vzdrževalec

en: Displays a list of known engines and their descriptions
sl: Prikazuje seznam vseh znanih pogonov in njihovih opisov

en: The desired height in pixels
sl: Želena višina v slikovnih točkah

en: The desired width in pixels
sl: Želena širina v slikovnih točkah

en: The desired x position in pixels
sl: Želen vodoravni položaj v slikovnih točkah

en: The desired y position in pixels
sl: Želen navpični položaj v slikovnih točkah

en: The data engine to use
sl: Podatkovni pogon, ki bo uporabljen

en: The source to request
sl: Vir, ki bo zahtevan

en: Update interval in milliseconds
sl: Razmik posodabljanja v milisekundah

en: Only show engines associated with the parent application; maps to the X-KDE-ParentApp entry in the DataEngine's .desktop file.
sl: Prikaži samo pogone, ki so povezani z nadrejenim programom: ustreza vnosu X-KDE-ParentApp datoteki *.desktop za podatkovni pogon.

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
sl: Neznan

en: No valid model was returned. Verify that a model is available for this source.
sl: Vrnjen ni bil noben veljavni model. Preverite, ali je model za ta vir na voljo.

[ctx: %1 is a Plasma dataengine name]
en: %1 Model Explorer
sl: Raziskovalnik modelov %1

en: Start Operation
sl: Zaženi opravilo

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
sl: Neznana

en: No valid service was returned. Verify that a service is available for this source.
sl: Vrnjena ni bila nobena veljavna storitev. Preverite, ali je storitev za ta vir na voljo.

[ctx: %1 is a Plasma service name]
en: %1 Service Explorer
sl: Raziskovalnik storitve %1

[ctx: Source: name of the data, Service: writes data instead of fetching]
en: Engine: <b>%1</b>; Source: <b>%2</b>; Service: <b>%3</b>
sl: Pogon: <b>%1</b>, Vir: <b>%2</b>, Storitev: <b>%3</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
sl: Ključ

en: <b>'%1'</b> operation with destination <b>'%2'</b> failed. <p>The error was: <b>'%3: %4'</b></p>
sl: Opravilo <b>'%1'</b> s ciljem <b>'%2'</b> ni uspelo. <p>Napaka je bila: <b>'%3: %4'</b></p>

en: Operation Result
sl: Rezultat opravila

en: No response from job.
sl: Posel se ne odziva.

en: <b>'%1'</b> operation with destination <b>'%2'</b> returned successfully. <p>The result was: <b>'%3'</b></p>
sl: Opravilo <b>'%1'</b> s ciljem <b>'%2'</b> je uspelo.<p>Rezultat je bil: <b>'%3'</b></p>

en: One active operation… | %1 operations active…
sl[0]: %1 dejavno opravilo…
sl[1]: %1 dejavni opravili…
sl[2]: %1 dejavna opravila…
sl[3]: %1 dejavnih opravil…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationsLabel)
en: Opera&tion:
sl: Opravilo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationStatus)
en: Operation count
sl: Število opravil

en: Data Engines
sl: Podatkovni pogoni
