plasmoidviewer - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Run Plasma widgets in their own window
sl: Zaženi gradnike za Plasmo v svojem oknu

en: The name of the containment plugin
sl: Ime vstavka za vsebnik

en: The name of the applet plugin
sl: Ime vstavka za aplet

en: The formfactor to use (horizontal, vertical, mediacenter, planar or application)
sl: Uporabljeni velikost in oblika (vodoravno, navpično, predstavnostno središče, ravninsko ali program)

en: The location constraint to start the Containment with (floating, desktop, fullscreen, topedge, bottomedge, leftedge, rightedge)
sl: Prostorska omejitev, s katero bo zagnan vsebnik (plavajoče, namizje, celozaslonsko, robzgoraj, robspodaj, roblevo, robdesno)

en: Set the x position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
sl: Nastavite položaj x pregledovalnika plasmoidov na namizju Plasma

en: Set the y position of the plasmoidviewer on the Plasma desktop
sl: Nastavite položaj y pregledovalnika plasmoidov na namizju Plasma

en: Set the window size of the plasmoidview
sl: Nastavite velikost okna pogleda plasmoidov

en: The size in kB to set the pixmap cache to
sl: Kolikšna naj bo velikost slikovnega predpomnilnika v kB

en: The name of the theme which the shell will use
sl: Ime teme, ki jo bo uporabila lupina

en: Data that should be passed to the applet as 'externalData' event
sl: Podatki, ki bi morali biti podani apletu kot dogodek »externalData«

en: Applet %1 does not exist.
sl: Aplet %1 ne obstaja.

en: Containment %1 does not exist.
sl: Vsebnik %1 ne obstaja.

[ctx: @title:window]
en: Save Screenshot
sl: Shrani zaslonsko sliko
