cuttlefish - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Insert icon name
sr: Унесите име иконице

en: Copy icon name to clipboard
sr: Копирај име иконице у клипборд

en: Category:
sr: Категорија:

en: Scalable:
sr: Скалабилна:

en: yes
sr: да

en: no
sr: не

en: Start with category
sr: Покрени са категоријом

en: category
sr: категорија

en: Start full-screen
sr: Покрени преко целог екрана

en: Run in icon-picker mode
sr: Покрени у режиму бирача иконица
