org.kde.plasma.lookandfeelexplorer - en to sr@ijekavian translation catalogue (27 entries)

en: Look And Feel
sr@ijekavian: Изглед и осећај

en: New Theme...
sr@ijekavian: Нова тема...

en: Open Theme Folder
sr@ijekavian: Отвори фасциклу теме

en: Name:
sr@ijekavian: Име:

en: Comment:
sr@ijekavian: Коментар:

en: Author:
sr@ijekavian: Аутор:

en: Email:
sr@ijekavian: Е‑пошта:

en: Version:
sr@ijekavian: Издање:

en: Website:
sr@ijekavian: Веб сајт:

en: License:
sr@ijekavian: Лиценца:

en: Layout from current Plasma setup
sr@ijekavian: Распоред из текуће поставе Плазме

en: Defaults from current setup
sr@ijekavian: Подразумевано на текућу поставу

en: Save
sr@ijekavian: Сачувај

en: New Theme
sr@ijekavian: Нова тема

en: Theme Plugin Name:
sr@ijekavian: Име прикључка теме:

en: This theme plugin name already exists
sr@ijekavian: Ово име прикључка теме већ постоји.

en: Theme Name:
sr@ijekavian: Име теме:

en: Cancel
sr@ijekavian: Одустани

en: Cannot retrieve the current Plasma layout.
sr@ijekavian: Не могу да добавим тренутни распоред Плазме.

en: Impossible to create the layouts directory in the look and feel package
sr@ijekavian: Не могу да направим фасциклу распореда у пакету изгледа и осећаја.

en: Impossible to write to org.kde.plasma.desktop-layout.js
sr@ijekavian: Не могу да пишем у org.kde.plasma.desktop-layout.js.

en: Plasma Layout successfully duplicated
sr@ijekavian: Распоред Плазме успешно удвостручен

en: Defaults config file saved from your current setup
sr@ijekavian: Поставни фајл подразумеваног сачуван према тренутној постави.

en: Open Image
sr@ijekavian: Отварање слике

en: Image Files (*.png *.jpg *.bmp)
sr@ijekavian: фајлови слика (*.png *.jpg *.bmp)

en: Plasma Look And Feel Explorer
sr@ijekavian: Плазмин истраживач изгледа и осећаја

en: Look And Feel to open
sr@ijekavian: Изглед и осећај за отварање.
