org.kde.plasma.themeexplorer - en to sr@ijekavian translation catalogue (62 entries)

en: Edit Colors
sr@ijekavian: Уређивање боја

en: Select Color
sr@ijekavian: Избор боје

en: Normal text
sr@ijekavian: Обичан текст

en: Link
sr@ijekavian: Веза

en: Visited Link
sr@ijekavian: Посећена веза

en: Complementary colors area:
sr@ijekavian: Зона комплементарних боја:

en: Label
sr@ijekavian: Етикета

en: Text color:
sr@ijekavian: Боја текста:

en: Background color:
sr@ijekavian: Боја позадине:

en: Highlight color:
sr@ijekavian: Боја истицања:

en: Link color:
sr@ijekavian: Боја веза:

en: Visited link color:
sr@ijekavian: Боја посећених веза:

en: Button text color:
sr@ijekavian: Боја текста дугмета:

en: Button background color:
sr@ijekavian: Боја позадине дугмета:

en: Button mouse over color:
sr@ijekavian: Боја дугмета под мишем:

en: Button focus color:
sr@ijekavian: Боја фокуса дугмета:

en: Text view text color:
sr@ijekavian: Боја приказа текста:

en: Text view background color:
sr@ijekavian: Боја позадине приказа текста:

en: Text view mouse over color:
sr@ijekavian: Боја приказа текста под мишем:

en: Text view focus color:
sr@ijekavian: Боја фокуса приказа текста:

en: Complementary text color:
sr@ijekavian: Комплементарна боја текста:

en: Complementary background color:
sr@ijekavian: Комплементарна боја позадине:

en: Complementary mouse over color:
sr@ijekavian: Комплементарна боја под мишем:

en: Complementary focus color:
sr@ijekavian: Комплементарна боја фокуса:

en: OK
sr@ijekavian: У реду

en: Cancel
sr@ijekavian: Одустани

en: Option
sr@ijekavian: Опција

en: ToolButton
sr@ijekavian: Дугме алатке

en: Button
sr@ijekavian: Дугме

en: Tab1
sr@ijekavian: Језичак‑1

en: Tab2
sr@ijekavian: Језичак‑2

en: Tab3
sr@ijekavian: Језичак‑3

en: Text
sr@ijekavian: Текст

en: Checkbox
sr@ijekavian: Кућица

en: Text input...
sr@ijekavian: Унос текста...

en: New Theme...
sr@ijekavian: Нова тема...

en: Theme:
sr@ijekavian: Тема:

en: Open Folder
sr@ijekavian: Отвори фасциклу

en: Edit Metadata...
sr@ijekavian: Уреди метаподатке...

en: Edit Colors...
sr@ijekavian: Уреди боје...

en: Help
sr@ijekavian: Помоћ

en: Search...
sr@ijekavian: Тражи...

en: This is a readonly, system wide installed theme
sr@ijekavian: Ова тема је само за читање, инсталирана за цео систем.

en: Preview:
sr@ijekavian: Преглед:

en: Image path: %1
sr@ijekavian: Путања слике: %1

en: Description: %1
sr@ijekavian: Опис: %1

en: Missing from this theme
sr@ijekavian: Недостаје у овој теми

en: Present in this theme
sr@ijekavian: Присутно у овој теми

en: Show Margins
sr@ijekavian: Прикажи маргине

en: Create with Editor...
sr@ijekavian: Направи уређивачем...

en: Open In Editor...
sr@ijekavian: Отвори уређивачем...

en: New Theme
sr@ijekavian: Нова тема

en: Edit Theme
sr@ijekavian: Уређивање теме

en: Warning: don't change author or license for themes you don't own
sr@ijekavian: Упозорење: не мењајте аутора и лиценцу у теми која није ваша.

en: Theme Name:
sr@ijekavian: Име теме:

en: This theme name already exists
sr@ijekavian: Истоимена тема већ постоји.

en: Author:
sr@ijekavian: Аутор:

en: Email:
sr@ijekavian: Е‑пошта:

en: License:
sr@ijekavian: Лиценца:

en: Website:
sr@ijekavian: Веб сајт:

en: Plasma Theme Explorer
sr@ijekavian: Истраживач плазма тема

en: The theme to open
sr@ijekavian: Тема за отварање
