cuttlefish - en to sr@latin translation catalogue (10 entries)

en: Insert icon name
sr@latin: Unesite ime ikonice

en: Copy icon name to clipboard
sr@latin: Kopiraj ime ikonice u klipbord

en: Category:
sr@latin: Kategorija:

en: Scalable:
sr@latin: Skalabilna:

en: yes
sr@latin: da

en: no
sr@latin: ne

en: Start with category
sr@latin: Pokreni sa kategorijom

en: category
sr@latin: kategorija

en: Start full-screen
sr@latin: Pokreni preko celog ekrana

en: Run in icon-picker mode
sr@latin: Pokreni u režimu birača ikonica
