org.kde.plasma.lookandfeelexplorer - en to sr@latin translation catalogue (27 entries)

en: Look And Feel
sr@latin: Izgled i osećaj

en: New Theme...
sr@latin: Nova tema...

en: Open Theme Folder
sr@latin: Otvori fasciklu teme

en: Name:
sr@latin: Ime:

en: Comment:
sr@latin: Komentar:

en: Author:
sr@latin: Autor:

en: Email:
sr@latin: E‑pošta:

en: Version:
sr@latin: Izdanje:

en: Website:
sr@latin: Veb sajt:

en: License:
sr@latin: Licenca:

en: Layout from current Plasma setup
sr@latin: Raspored iz tekuće postave Plasme

en: Defaults from current setup
sr@latin: Podrazumevano na tekuću postavu

en: Save
sr@latin: Sačuvaj

en: New Theme
sr@latin: Nova tema

en: Theme Plugin Name:
sr@latin: Ime priključka teme:

en: This theme plugin name already exists
sr@latin: Ovo ime priključka teme već postoji.

en: Theme Name:
sr@latin: Ime teme:

en: Cancel
sr@latin: Odustani

en: Cannot retrieve the current Plasma layout.
sr@latin: Ne mogu da dobavim trenutni raspored Plasme.

en: Impossible to create the layouts directory in the look and feel package
sr@latin: Ne mogu da napravim fasciklu rasporeda u paketu izgleda i osećaja.

en: Impossible to write to org.kde.plasma.desktop-layout.js
sr@latin: Ne mogu da pišem u org.kde.plasma.desktop-layout.js.

en: Plasma Layout successfully duplicated
sr@latin: Raspored Plasme uspešno udvostručen

en: Defaults config file saved from your current setup
sr@latin: Postavni fajl podrazumevanog sačuvan prema trenutnoj postavi.

en: Open Image
sr@latin: Otvaranje slike

en: Image Files (*.png *.jpg *.bmp)
sr@latin: fajlovi slika (*.png *.jpg *.bmp)

en: Plasma Look And Feel Explorer
sr@latin: Plasmin istraživač izgleda i osećaja

en: Look And Feel to open
sr@latin: Izgled i osećaj za otvaranje.
