plasmaengineexplorer - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Search
te: శోధించుము

en: Type
te: రకము

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
te: విలువ

en: Aaron J. Seigo
te: ఆరన్ జె. సీగొ

en: Author and maintainer
te: మూలకర్త మరయు సంరక్షకుడు

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
te: తెలియని

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
te: తెలియని
