plasmaengineexplorer - en to tg translation catalogue (12 entries)

en: Search
tg: Ҷустуҷӯ

en: Type
tg: Навъ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
tg: Қимат

[ctx: The user did a query to a dataengine and it returned empty data]
en: <empty>
tg: <холӣ>

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
tg: Номи манбаъ

en: All Visible Columns
tg: Ҳамаи сутунҳои намоён

en: S&earch:
tg: Ҷу&стуҷӯ:

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
tg: Номаълум

en: Start Operation
tg: Оғози амалиёт

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
tg: Номаълум

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
tg: Калид

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationsLabel)
en: Opera&tion:
tg: &Амалиёт:
