plasma_shell_org.kde.plasmoidviewershell - en to tr translation catalogue (93 entries)

en: Copy to Clipboard
tr: Panoya Kopyala

en: View Error Details…
tr: Hata Ayrıntılarını Görüntüle…

en: Open %1
tr: Aç: %1

en: About
tr: Hakkında

en: Send an email to %1
tr: %1 kişisine e-posta gönder

[ctx: @info:tooltip %1 url]
en: Open website %1
tr: %1 web sitesini aç

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: License:
tr: Lisans:

[ctx: @info:whatsthis]
en: View license text
tr: Lisans metnini görüntüle

en: Authors
tr: Yazarlar

en: Credits
tr: Emeği Geçenler

en: Translators
tr: Çevirmenler

en: Report a Bug…
tr: Hata Bildir…

en: Keyboard Shortcuts
tr: Klavye Kısayolları

en: Apply Settings
tr: Ayarları Uygula

en: The current page has unsaved changes. Apply the changes or discard them?
tr: Geçerli sayfada kaydedilmemiş değişiklikler var. Değişiklikler uygulansın mı yoksa atılsın mı?

en: OK
tr: Tamam

en: Apply
tr: Uygula

en: Cancel
tr: İptal

en: Open configuration page
tr: Yapılandırma sayfasını aç

en: Left-Button
tr: Sol Düğme

en: Right-Button
tr: Sağ Düğme

en: Middle-Button
tr: Orta Düğme

en: Back-Button
tr: Geri Düğmesi

en: Forward-Button
tr: İleri Düğmesi

en: Vertical-Scroll
tr: Dikey Sarma

en: Horizontal-Scroll
tr: Yatay Sarma

en: Shift
tr: Üst Karakter

en: Ctrl
tr: Kontrol

en: Alt
tr: Seçenek

[ctx: @title]
en: About
tr: Hakkında

en: Add Action
tr: Eylem Ekle

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
tr: Yerleşim değişiklikleri, sistem yöneticileri tarafından sınırlandı

en: Layout:
tr: Yerleşim:

en: Wallpaper type:
tr: Duvar kâğıdı türü:

en: Get New Plugins…
tr: Yeni Eklentiler Al…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
tr: Başka değişiklikler yapılmadan önce yerleşim değişiklikleri uygulanmalıdır

en: Apply Now
tr: Şimdi Uygula

en: Shortcuts
tr: Kısayollar

en: This shortcut will activate the applet as though it had been clicked.
tr: Bu kısayol uygulamacığı sanki tıklanmış gibi etkinleştirecektir.

en: Wallpaper
tr: Duvar Kâğıdı

en: Mouse Actions
tr: Fare Eylemleri

en: Input Here
tr: Buraya Girin

en: Panel Settings
tr: Panel Ayarları

en: Add Spacer
tr: Boşluklandırıcı Ekle

en: Add spacer widget to the panel
tr: Panele boşluklandırıcı araç takımı ekle

en: Add Widgets…
tr: Araç Takımları Ekle…

en: Open the widget selector to drag and drop widgets to the panel
tr: Panele araç takımları sürükleyip bırakmak için araç takımı seçicisini aç

en: Position
tr: Konum

en: Top
tr: Üst

en: Right
tr: Sağ

en: Left
tr: Sol

en: Bottom
tr: Alt

en: Set Position…
tr: Konum Ayarla…

en: Alignment
tr: Hizalama

en: Center
tr: Orta

en: Height
tr: Yükseklik

en: Width
tr: Genişlik

en: Fill height
tr: Yüksekliği doldur

en: Fill width
tr: Genişliği doldur

en: Fit content
tr: İçeriği sığdır

en: Custom
tr: Özel

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Always visible
tr: Her zaman görünür

en: Auto hide
tr: Kendiliğinden gizle

en: Dodge windows
tr: Pencerelerden kaç

en: Windows Go Below
tr: Pencereler alta gider

en: Opacity
tr: Matlık

en: Adaptive
tr: Uyarlanır

en: Opaque
tr: Mat

en: Translucent
tr: Yarısaydam

en: Style
tr: Biçem

en: Floating
tr: Yüzen

en: Panel Width:
tr: Panel genişliği:

en: Height:
tr: Yükseklik:

en: Focus shortcut:
tr: Odak kısayolu:

en: Press this keyboard shortcut to move focus to the Panel
tr: Odağı panele taşımak için bu kısayolu kullan

[ctx: @action:button Delete the panel]
en: Delete Panel
tr: Paneli Sil

en: Remove this panel; this action is undo-able
tr: Bu paneli kaldır; bu eylem geri alınabilir

en: FormFactors
tr: Biçim Etmenleri

en: Planar
tr: Düzlemsel

en: Vertical
tr: Dikey

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Mediacenter
tr: Ortam Merkezi

en: Application
tr: Uygulama

en: Location
tr: Konum

en: Desktop
tr: Masaüstü

en: Fullscreen
tr: Tam Ekran

en: Top Edge
tr: Üst Kenar

en: Bottom Edge
tr: Alt Kenar

en: Left Edge
tr: Sol Kenar

en: Right Edge
tr: Sağ Kenar

en: Configure Containment
tr: Kapsamayı Yapılandır
