org.kde.plasma.themeexplorer - en to uk translation catalogue (62 entries)

en: Edit Colors
uk: Змінити кольори

en: Select Color
uk: Вибір кольору

en: Normal text
uk: Звичайний текст

en: Link
uk: Посилання

en: Visited Link
uk: Відвідане посилання

en: Complementary colors area:
uk: Область кольорів доповнення

en: Label
uk: Мітка

en: Text color:
uk: Колір тексту:

en: Background color:
uk: Колір тла:

en: Highlight color:
uk: Колір підсвічування:

en: Link color:
uk: Колір посилань:

en: Visited link color:
uk: Колір відвіданого посилання:

en: Button text color:
uk: Колір тексту на кнопках:

en: Button background color:
uk: Колір тла кнопок:

en: Button mouse over color:
uk: Колір кнопки при наведенні вказівника:

en: Button focus color:
uk: Колір фокусованої кнопки:

en: Text view text color:
uk: Колір тексту на текстовій панелі:

en: Text view background color:
uk: Колір тла тексту на текстовій панелі:

en: Text view mouse over color:
uk: Колір текстової панелі при наведенні вказівника:

en: Text view focus color:
uk: Колір фокусованої текстової панелі:

en: Complementary text color:
uk: Колір доповнення тексту:

en: Complementary background color:
uk: Колір доповнення тла:

en: Complementary mouse over color:
uk: Колір доповнення при наведенні вказівника:

en: Complementary focus color:
uk: Колір доповнення фокусування:

en: OK
uk: Гаразд

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Option
uk: Пункт

en: ToolButton
uk: Кнопка керування

en: Button
uk: Кнопка

en: Tab1
uk: Вкладка1

en: Tab2
uk: Вкладка2

en: Tab3
uk: Вкладка3

en: Text
uk: Текст

en: Checkbox
uk: Позначка

en: Text input…
uk: Введення тексту…

en: New Theme…
uk: Нова тема…

en: Theme:
uk: Тема:

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: Edit Metadata…
uk: Редагувати метадані…

en: Edit Colors…
uk: Змінити кольори…

en: Help
uk: Довідка

en: Search…
uk: Шукати…

en: This is a readonly, system wide installed theme
uk: Це придатна лише до читання встановлена для усієї системи тема

en: Preview:
uk: Перегляд:

en: Image path: %1
uk: Шлях до зображення: %1

en: Description: %1
uk: Опис: %1

en: Missing from this theme
uk: Немає у цій темі

en: Present in this theme
uk: Є у цій темі

en: Show Margins
uk: Показувати поля

en: Create with Editor…
uk: Створити за допомогою редактора…

en: Open In Editor…
uk: Відкрити у редакторі…

en: New Theme
uk: Нова тема

en: Edit Theme
uk: Редагування теми

en: Warning: don't change author or license for themes you don't own
uk: Попередження: не змінюйте авторів та умов ліцензування для тем, які не створено вами

en: Theme Name:
uk: Назва теми:

en: This theme name already exists
uk: Тема з такою назвою вже існує

en: Author:
uk: Автор:

en: Email:
uk: Ел. пошта:

en: License:
uk: Умови ліцензування:

en: Website:
uk: Вебсайт:

en: Plasma Theme Explorer
uk: Редактор тем Плазми

en: The theme to open
uk: Тема, яку слід відкрити
