org.kde.plasma.lookandfeelexplorer - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Cannot retrieve the current Plasma layout.
uk: Не вдалося отримати поточне компонування Плазми.

en: Impossible to create the layouts directory in the look and feel package
uk: Неможливо створити каталог компонувань у пакунку вигляду

en: Impossible to write to org.kde.plasma.desktop-layout.js
uk: Не вдалося записати дані до org.kde.plasma.desktop-layout.js

en: Plasma Layout successfully duplicated
uk: Компонування Плазми успішно дубльовано

en: Defaults config file saved from your current setup
uk: Файл типових налаштувань на основі поточних параметрів збережено

en: Open Image
uk: Відкрити зображення

en: Image Files (*.png *.jpg *.bmp)
uk: файли зображень (*.png *.jpg *.bmp)

[ctx: @info:credit]
en: Plasma Global Theme Explorer
uk: Навігатор загальними темами Плазми

[ctx: @info:credit]
en: Explore and edit your Plasma Global Themes
uk: Навігація вашими загальними темами Плазми та редагування тем

en: © KDE Community
uk: © Спільнота KDE

[ctx: @info:credit]
en: Developer
uk: Розробник

en: Look And Feel to open
uk: Дані вигляду, які слід відкрити

[ctx: @action:click]
en: About
uk: Про програму

en: New Theme…
uk: Нова тема…

en: Open Theme Folder
uk: Відкрити теку теми

en: Click to open an image
uk: Клацніть, щоб відкрити зображення

en: Plugin name: %1
uk: Назва додатка: %1

en: Name:
uk: Назва:

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Author:
uk: Автор:

en: Email:
uk: Ел. пошта:

en: Website:
uk: Сайт:

en: License:
uk: Ліцензування:

en: Layout from current Plasma setup
uk: Компонування із поточних налаштувань Плазми

en: Defaults from current setup
uk: Типові значення з поточних налаштувань

en: Save
uk: Зберегти

en: New Theme
uk: Нова тема

en: Theme Plugin Name:
uk: Назва додатка теми:

en: This theme plugin name already exists
uk: Додаток теми із такою назвою вже існує

en: Theme Name:
uk: Назва теми:

en: OK
uk: Гаразд

en: Cancel
uk: Скасувати
