plasma_shell_org.kde.plasmoidviewershell - en to uk translation catalogue (90 entries)

en: Copy to Clipboard
uk: Скопіювати до буфера

en: View Error Details…
uk: Переглянути подробиці щодо помилки…

en: Open %1
uk: Відкрити %1

en: About
uk: Відомості

en: Send an email to %1
uk: Надіслати повідомлення ел. пошти до %1

[ctx: @info:tooltip %1 url]
en: Open website %1
uk: Відкрити сайт %1

en: Copyright
uk: Авторські права

en: License:
uk: Ліцензування:

[ctx: @info:whatsthis]
en: View license text
uk: Переглянути текст ліцензійної угоди

en: Authors
uk: Автори

en: Credits
uk: Подяки

en: Translators
uk: Перекладачі

en: Report a Bug…
uk: Повідомити про ваду…

en: Keyboard Shortcuts
uk: Клавіатурні скорочення

en: Apply Settings
uk: Застосувати параметри

en: The current page has unsaved changes. Apply the changes or discard them?
uk: На поточній сторінці є незбережені зміни. Застосувати зміни чи відкинути їх?

en: OK
uk: Гаразд

en: Apply
uk: Застосувати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Open configuration page
uk: Відкрити сторінку налаштувань

en: Left-Button
uk: Ліва кнопка

en: Right-Button
uk: Права кнопка

en: Middle-Button
uk: Середня кнопка

en: Back-Button
uk: Кнопка «Назад»

en: Forward-Button
uk: Кнопка «Вперед»

en: Vertical-Scroll
uk: Вертикальне гортання

en: Horizontal-Scroll
uk: Горизонтальне гортання

[ctx: @title]
en: About
uk: Відомості

en: Add Action
uk: Додавання дії

en: Layout changes have been restricted by the system administrator
uk: Зміни до компонування може вносити лише адміністратор системи

en: Layout:
uk: Компонування:

en: Wallpaper type:
uk: Тип зображення тла:

en: Get New Plugins…
uk: Отримати нові додатки…

en: Layout changes must be applied before other changes can be made
uk: Перш ніж вносити інші зміни, слід застосувати зміни у компонуванні

en: Apply Now
uk: Застосувати зараз

en: Shortcuts
uk: Скорочення

en: This shortcut will activate the applet as though it had been clicked.
uk: За допомогою цього скорочення можна активувати аплет так, наче його було натиснуто.

en: Wallpaper
uk: Зображення тла

en: Mouse Actions
uk: Дії для миші

en: Input Here
uk: Тут слід ввести дані

en: Panel Settings
uk: Параметри панелі

en: Add Spacer
uk: Додати розпірку

en: Add spacer widget to the panel
uk: Додати віджет розпірки на панель

en: Add Widgets…
uk: Додати віджети…

en: Open the widget selector to drag and drop widgets to the panel
uk: Відкрити засіб вибору віджетів для перетягування віджетів на панель і скидання їх на неї

en: Position
uk: Розташування

en: Top
uk: Згори

en: Right
uk: Праворуч

en: Left
uk: Ліворуч

en: Bottom
uk: Внизу

en: Set Position…
uk: Встановити розташування…

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Center
uk: За центром

en: Height
uk: Висота

en: Width
uk: Ширина

en: Fill height
uk: Заповнити висоту

en: Fill width
uk: Заповнити ширину

en: Fit content
uk: За вмістом

en: Custom
uk: Нетиповий

en: Visibility
uk: Видимість

en: Always visible
uk: Показувати завжди

en: Auto hide
uk: Автоматично ховати

en: Dodge windows
uk: Стежити за вікнами

en: Windows Go Below
uk: Перекриває вікна

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Adaptive
uk: Адаптивна

en: Opaque
uk: Непрозора

en: Translucent
uk: Прозора

en: Style
uk: Стиль

en: Floating
uk: Рухомий

en: Panel Width:
uk: Ширина панелі:

en: Height:
uk: Висота:

en: Focus shortcut:
uk: Скорочення фокусування:

en: Press this keyboard shortcut to move focus to the Panel
uk: Натисніть цю комбінацію клавіш, щоб перевести фокус на панель

[ctx: @action:button Delete the panel]
en: Delete Panel
uk: Вилучити панель

en: Remove this panel; this action is undo-able
uk: Вилучити цю панель; результати дії не можна буде скасувати

en: FormFactors
uk: Формфактори

en: Planar
uk: Площинний

en: Vertical
uk: Вертикальний

en: Horizontal
uk: Горизонтальний

en: Mediacenter
uk: Медіацентр

en: Application
uk: Програма

en: Location
uk: Розташування

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Top Edge
uk: Верхній край

en: Bottom Edge
uk: Нижній край

en: Left Edge
uk: Лівий край

en: Right Edge
uk: Правий край

en: Configure Containment
uk: Налаштувати контейнер
