plasmaengineexplorer - en to wa translation catalogue (45 entries)

en: Expand All
wa: Totafwait mostrer

en: Collapse All
wa: Totafwait catchî

en: Plasma Engine Explorer
wa: Esplôraedje des moteurs di Plasma

en: Search
wa: Trover

en: Type
wa: Sôre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Value
wa: Valixhance

en: Get associated service
wa: Aler cweri des siervices assoçnés

en: Update source now
wa: Mete a djoû l' sourdant do côp

en: Remove source
wa: Oister sourdant

[ctx: The user did a query to a dataengine and it returned empty data]
en: <empty>
wa: <vude>

[ctx: A the dataengine returned something that the humble view on the engineexplorer can't display, like a picture]
en: <not displayable>
wa: <nén håynåve>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, m_title)
en: Plasma DataEngine Explorer
wa: Esplôraedje des moteurs di dnêyes di Plasma

[ctx: The name of the engine followed by the number of data sources]
en: %1 Engine - 1 data source | %1 Engine - %2 data sources
wa[0]: Moteur %1 - 1 sourdant di dnêyes
wa[1]: Moteur %1 - %2 sourdants di dnêyes

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_sourceRequester)
en: Source name
wa: No do sourdant

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, m_updateInterval)
en: Update on demand
wa: Metaedje a djoû al dimande

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_sourceRequesterButton)
en: Request Source
wa: Dimande di sourdant

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, m_serviceRequester)
en: Service for source
wa: Siervice pol sourdant

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_serviceRequesterButton)
en: Request Service for Source
wa: Dimande di siervice pol sourdant

en: Search Columns
wa: Colones di cweraedje

en: All Visible Columns
wa: Totes les veyåvès colones

en: S&earch:
wa: Trov&er:

en: No description available
wa: I gn a pont d' discrijhaedje

en: Explore the data published by Plasma DataEngines
wa: Esplôrer les dnêyes eplaidêyes pa les moteurs di dnêyes di Plasma

en: (c) 2006, The KDE Team
wa: © 2006, L' ekipe KDE

en: Author and maintainer
wa: Oteur et mintneu

en: Displays a list of known engines and their descriptions
wa: Håyene ene djivêye d' éndjins conoxhous eyet leus discrijhaedjes

en: The desired height in pixels
wa: Li hôteur volowe e picsels

en: The desired width in pixels
wa: Li lårdjeur volowe e picsels

en: The desired x position in pixels
wa: L' eplaeçmint x volou e picsels

en: The desired y position in pixels
wa: L' eplaeçmint y volou e picsels

en: The data engine to use
wa: L' éndjin di dnêyes a -z eployî

en: The source to request
wa: Li sourdant del dimande

en: Update interval in milliseconds
wa: Mete a djoû totes les (e milisegondes)

en: Only show engines associated with the parent application; maps to the X-KDE-ParentApp entry in the DataEngine's .desktop file.
wa: Èn mostrer ki les moteurs assoçnés avou l' programe parint; el mape dins l' intrêye  X-KDE-ParentApp e fitchî .desktop då moteur di dnêyes.

[ctx: Plasma engine with unknown name]
en: Unknown
wa: Nén conoxhou

en: Start Operation
wa: Enonder l' operåcion

[ctx: Plasma service with unknown name]
en: Unknown
wa: Nén conoxhou

en: No valid service was returned. Verify that a service is available for this source.
wa: Pont d' siervice valåbe di rtourné. Verifyîz k' on siervice est disponibe po ç' sourdant cial.

[ctx: %1 is a Plasma service name]
en: %1 Service Explorer
wa: Naivieu d' siervice %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, m_operationDescription)
en: Key
wa: Clé

en: Operation Result
wa: Rizultat di l' operåcion

en: No response from job.
wa: Nole response del bouye.

en: <b>'%1'</b> operation with destination <b>'%2'</b> returned successfully. <p>The result was: <b>'%3'</b></p>
wa: L' operåcion <b>« %1»</b> avou l' såme <b>«%2»</b> a fwait berwete. <p>L' aroke esteut : <b>«%3»</b></p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_operationStatus)
en: Operation count
wa: Contaedje des operåcions

en: Data Engines
wa: Moteurs di dnêyes
