plasma-settings - en to az translation catalogue (164 entries)

en: Cellular Networks
az: Mobil şəbəkələr

en: Error resetting the modem: %1
az: Modemin sıfırlanması xətası: %1

en: Error updating connection settings for %1: %2.
az: %1 üçün bağlantı ayarlarının yenilənmələsi xətası: %2.

en: Error activating connection: %1
az: Bağlantının aktivləşdirilməsi xətası: %1

en: Error adding connection: %1
az: Bağlantının əlavə olunması xətası: %1

en: Error removing connection: %1
az: Bağlantının silinməsi xətası: %1

en: Unknown
az: Bilinməyən

en: Unmanaged
az: İdarə olunmayan

en: Unavailable
az: Əlçatmaz

en: Disconnected
az: Kəsilmiş bağlantı

en: Preparing
az: Hazırlanır

en: ConfiguringHardware
az: AvadanlığınTənzimlənməsi

en: NeedAuth
az: Doğrulama_Lazım

en: ConfiguringIp
az: İP_Doğrulaması

en: CheckingIp
az: İP_Yoxlanışı

en: WaitingForSecondaries
az: İkincilər_üçün_gözləmə

en: Activated
az: İşə salındı

en: Deactivating
az: Dayandırılır

en: Failed
az: Alınmadı

en: GSM Compact
az: GSM yığcam

en: Off
az: Sönülü

en: Low-power mode
az: Az güc sərfiyyatı rejimi

en: Full power mode
az: Tam gücü ilə işləmə rejimi

en: Initializing
az: İşə düşür

en: Locked
az: Kilidlənmiş

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Disabling
az: Söndürülür

en: Enabling
az: İşə düşür

en: Enabled
az: İşə düşdü

en: Searching for network provider
az: Şəbəkə təminatçısı axtarılır

en: Registered with network provider
az: Şəbəkə təminatçısında qeydiyyatdan keçdi

en: Disconnecting
az: Ayrılır

en: Connecting
az: Qoşulur

en: Connected
az: Qoşuldu

en: No error.
az: Xətasız.

en: Unknown error.
az: Bilinməyən xəta.

en: SIM is required but missing.
az: SİM tələb olunur, lakin yoxdur.

en: SIM is available but unusable.
az: SİM var, lakin istifadə edilə bilməz.

en: Not registered, not searching for new operator to register.
az: Qeydiyyatdan keçmədi, qeydiyyat üçün yeni operator axtarilmır.

en: Registered on home network.
az: Ev şəbəkəsində qeydiyyatdan keçdi.

en: Not registered, searching for new operator to register with.
az: Qeydiyyatdan keçmədi, qeydiyyat üçün yeni operator axtarılır.

en: Registration denied.
az: Qeydiyyat ləğv edildi.

en: Unknown registration status.
az: Qeydiyyat vəziyyəti bilinmir.

en: Registered on a roaming network.
az: Rominq şəbəkəsində qeydiyyatdan keçdi.

en: Registered for "SMS only", on home network.
az: Ev şəbəkəsində, "yalnız SMS" üçün qeydiyyatdan keçdi.

en: Registered for "SMS only", roaming network.
az: Rominq şəbəkəsində, "yalnız SMS" üçün qeydiyyatdan keçdi.

en: Emergency services only.
az: Yalnız təcili xidmətlər üçün.

en: Registered for "CSFB not preferred", home network.
az: Ev şəbəkəsində "CSFB tərcih edilmədən" ilə qeydiyyatdan keçdi.

en: Registered for "CSFB not preferred", roaming network.
az: Rominqdə "CSFB tərcih edilmədən" ilə qeydiyyatdan keçdi.

en: Attached for access to Restricted Local Operator Services.
az: Operatorun yerli məhdud xidmətinə giriş üçün əlavə olunur.

en: Scanning networks failed: %1
az: Şəbəkə axtarışı uğursuz oldu: %1

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyr

en: GuessYes
az: Belə görünür

en: GuessNo
az: Belə görünmür

en: Any
az: İstənilən

en: Available Networks
az: Əlçatan şəbəkələr

en: none
az: heç biri

en: Current operator: %1
az: Cari operator: %1

en: Scan For Networks
az: Şəbəkələr axtarılır

en: Edit APN
az: APN-ə düzəliş edin

en: Name
az: Ad

en: Username
az: İstifadəçi_adı

en: Password
az: Şifrə

en: Network type
az: Şəbəkə növü

en: Only 4G
az: Yalnız 4G

en: Only 3G
az: Yalnız 3G

en: Only 2G
az: Yalnız 2G

en: Modem not available
az: Modem əlçatan deyil

en: Mobile data
az: Mobil internet

en: Whether mobile data is enabled.
az: Mobil internetin qoşulub qoşulmaması.

en: Data Usage
az: Verilənlərin istifadəsi

en: View data usage.
az: Verilənlərin istifadəsinə baxış.

en: SIM
az: SIM kart

en: SIMs
az: SIM kartlar

en: View SIM %1 details.
az: SİM %1 məlumatları.

en: Modem Control
az: Modemin idarəsi

en: Modem Restart
az: Modemi yenidən başladın

en: Force Modem Restart
az: Modemi məcburi yenidən başladın

en: Modem Details
az: Modem təfərratları

en: Access Technologies
az: Giriş texnologiyası

en: Manufacturer
az: İstehsalçı

en: Owned Numbers:
az: Şəxsi nömrələr:

en: Revision
az: Buraxılış

en: Signal Quality
az: Siqnal keyfiyyəti

en: State
az: Vəziyyət

en: Failure Reason
az: Xəta səbəbi

en: Registration State
az: Qeydiyyat vəziyyəti

en: Roaming
az: Rominq

en: Firmware Version
az: İş çərçivəsi versiyası

en: Interface Name
az: Interfeysin adı

en: Metered
az: Məhdud

en: Active NetworkManager Connection
az: İşlək şəbəkə meneceri bağlantısı

en: Device
az: Cihaz

en: Device ID
az: Cihaz İD-si

en: Drivers:
az: Sürücülər:

en: Plugin
az: Modul

en: Power State
az: El. qidalanma vəziyyəti

en: SIM Path
az: SİM yolu

en: APNs
az: APN-lər

en: No APNs configured
az: APN-lər tənzimlənməyib

en: Add Connection
az: Baölantı əlavə edin

en: Add APN
az: APN əlavə edin

en: Autodetect APN
az: APN-nin aşkarlanması

en: Edit
az: Düzəliş

en: Delete
az: Silin

en: SIM Lock
az: SİM kilidi

en: SIM is locked
az: SİM kilidlənib

en: In order to use this SIM, you must first unlock it.
az: Bu SİM-dən istifadə etmək üçün öncə kilidini açmalısınız.

en: SIM is not locked
az: SİM kilidlənməyib

en: You can lock your SIM to require a set PIN code for phone calls and mobile data.
az: Telefon zənglərini və Mobil verilənləri PİN kod ilə qorumaq üçün SİM-i kilidləyə bilərsiniz.

en: Lock SIM
az: SİM-i kilidləyin

en: Disable SIM Lock
az: SİM kilidini söndürün

en: Disable the SIM lock feature and remove the passcode on the SIM.
az: SİM kilidi funksiyasını söndürün və SİM şifrəsini ləğv edin.

en: Change PIN
az: PİN kodu dəyişin

en: Change the passcode set on the SIM.
az: SİM kart şifrəsini dəyişin.

en: Unlock SIM
az: SİM-i kiliddən çıxarın

en: Attempts left: %1
az: Qalan cəhd sayı: %1

en: Enter PIN
az: PİN daxil edin

en: Change SIM PIN
az: SİM PİN kodunu dəyişin

en: PINs don't match!
az: PİN kodlar eyni olmadı!

en: PINs must be between 4 and 8 digits!
az: PİN kodlar 4 və 8 arası rəqəmlərdən olmalıdır!

en: Current PIN
az: Hazırkı PİN

en: New PIN
az: Yeni PİN

en: Confirm PIN
az: PİN kodu təsdiq edin

en: Remove SIM PIN
az: SİM PİN kodunu silin

en: Add SIM PIN
az: SİM PİN kodu əlavə edin

en: Data Roaming
az: Rominq verilənləri

en: Allow your device to use networks other than your carrier.
az: Cihazınıza operatorunuzdan başqa şəbəkələrdən istifadə etməyə icazə verin.

en: Modify APNs
az: APN-i dəyişin

en: Configure access point names for your carrier.
az: Sizin operatorunuz üçün giriş nöqəsinin adlarını tənzimləyin.

en: Networks
az: Şəbəkələr

en: Select a network operator.
az: Şəbəkə operatorunu seçin.

en: Modify SIM lock settings.
az: SİM kilidi ayarlarını dəyişin.

en: View the details of the modem this SIM is connected to.
az: Bu SİM qoşulan modemin məlumatlarına baxış.

en: SIM Details
az: SİM təfərrüatları

en: Operator Code (modem)
az: Operator kodu (modem)

en: Operator Name (modem)
az: Operatorun adı (modem)

en: Operator Code (provided by SIM)
az: Operator kodu (SIM tədim etdi)

en: Operator Name (provided by SIM)
az: Operator adı (SİM təqdim etdi)

en: SIM ID
az: SIM ID-si

en: Emergency Numbers
az: Təcili yardım nömrələri

en: Lock reason unknown.
az: Kilidlənmə səbəbi bilinmir.

en: Modem is unlocked.
az: Modem kiliddən çıxarıldı.

en: SIM requires the PIN code.
az: SİM, PİN kod tələb edir.

en: SIM requires the PIN2 code.
az: SİM, PİN2 kod tələb edir.

en: SIM requires the PUK code.
az: SİM, PUK kod tələb edir.

en: SIM requires the PUK2 code.
az: SİM, PUK2 kod tələb edir.

en: Modem requires the service provider PIN code.
az: Modem xidmət təminatçısının PİN kodunu tələb edir.

en: Modem requires the service provider PUK code.
az: Modem xidmət təminatçısının PUK kodunu tələb edir.

en: Modem requires the network PIN code.
az: Modem şəbəkə PİN kodunu tələb edir.

en: Modem requires the network PUK code.
az: Modem şəbəkə PUK kodunu tələb edir.

en: Modem requires the PIN code.
az: Modem PİN kod tələb edir.

en: Modem requires the corporate PIN code.
az: Modem korparativ PİN kod tələb edir.

en: Modem requires the corporate PUK code.
az: Modem korparativ PUK kod tələb edir.

en: Modem requires the PH-FSIM PIN code.
az: Modem PH-FSIM PIN kod tələb edir.

en: Modem requires the PH-FSIM PUK code.
az: Modem PH-FSIM PUK kod tələb edir.

en: Modem requires the network subset PIN code.
az: Modem alt şəbəkə PİN kodunu tələb edir.

en: Modem requires the network subset PUK code.
az: Modem alt şəbəkə PUK kodunu tələb edir.

en: (empty)
az: (boş)

en: Error toggling SIM lock: %1
az: SİM kilidi dəyişdirilərkən xəta: %1

en: Error changing the PIN: %1
az: PİN kod dəyişdirilərkən xəta: %1

en: Error sending the PIN: %1
az: PİN kod göndrilərkən xəta: %1

en: Error sending the PUK: %1
az: PUK kod göndərilərkən xəta: %1
