plasma-settings - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Languages
az: Dillər

en: Apply
az: Tətbiq etmək

en: On-Screen Keyboard
az: Ekran klaviaturası

en: Type anything here…
az: Buraya nə isə yazın...

en: Sound
az: Səs

en: Whether to emit a sound on keypress.
az: Düyməyə vurduqda səs siqnalı.

en: Vibration
az: Titrəmə

en: Whether to vibrate on keypress.
az: Düyməyə vurduqda titrətmə.s

en: Check spelling of entered text
az: Daxil edilən mətnin orfoqrafiyasını yoxlamaq

en: Capitalize the first letter of each sentence
az: Hər cümlənin olk hərfini böyük hərflə yazmaq

en: Complete current word with first suggestion when hitting space
az: Boşluğa vurmaqla cari sözü göstərilən ilk təklifi ilə tamamlamaq

en: Suggest potential words in word ribbon
az: Söz lentində potensial kəlmələri təklif etmək

en: Insert a full-stop when space is pressed twice
az: Boşluğa iki dəfə vurmaqla nöqtə qoymaq

en: Configure Languages
az: Dil Tənzimləmələri

en: Virtual Keyboard
az: Virtual Klaviatura
