plasma-settings - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Info
ca: Informació

en: System Information
ca: Informació del sistema

en: Operating System
ca: Sistema operatiu

en: Webpage
ca: Pàgina web

en: KDE Plasma Version
ca: Versió del Plasma del KDE

en: KDE Frameworks Version
ca: Versió dels Frameworks del KDE

en: Qt Version
ca: Versió de les Qt

en: Kernel Version
ca: Versió del nucli

en: OS Type
ca: Tipus de SO

[ctx: @label %1 is the CPU bit width (e.g. 32 or 64)]
en: %1-bit
ca: %1 bits

en: Processor | Processors
ca[0]: Processador
ca[1]: Processadors

en: Memory
ca: Memòria

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
ca: %1 de RAM

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
ca: Desconeguda

en: Copy to clipboard
ca: Copia al porta-retalls
