plasma-settings - en to ca@valencia translation catalogue (40 entries)

en: 30 sec
ca@valencia: 30 s

en: Never
ca@valencia: Mai

en: Energy Settings
ca@valencia: Configureu l'estalvi d'energia

en: Battery Information
ca@valencia: Informació de la bateria

en: Usage Graph
ca@valencia: Gràfica d'ús

en: Information
ca@valencia: Informació

en: Is Rechargeable
ca@valencia: És recarregable

en: Yes
ca@valencia: Sí

en: Charge State
ca@valencia: Estat de la càrrega

en: Not charging
ca@valencia: No està carregant

en: Charging
ca@valencia: Està carregant

en: Discharging
ca@valencia: Està descarregant

en: Fully charged
ca@valencia: Totalment carregada

en: Unknown
ca@valencia: Desconegut

en: Current Charge
ca@valencia: Càrrega actual

en: Health
ca@valencia: Estat

en: Vendor
ca@valencia: Fabricant

en: Serial Number
ca@valencia: Número de sèrie

en: Technology
ca@valencia: Tecnologia

en: Lithium ion
ca@valencia: Ió liti

en: Lithium polymer
ca@valencia: Polímer de liti

en: Lithium iron phosphate
ca@valencia: Fosfat de ferro de liti

en: Lead acid
ca@valencia: Àcid de plom

en: Nickel cadmium
ca@valencia: Níquel cadmi

en: Nickel metal hydride
ca@valencia: Hidrur de metall de níquel

en: Unknown technology
ca@valencia: Tecnologia desconeguda

en: Devices
ca@valencia: Dispositius

en: Internal battery
ca@valencia: Bateria interna

en: UPS battery
ca@valencia: Bateria de l'UPS

en: Monitor battery
ca@valencia: Bateria del monitor

en: Mouse battery
ca@valencia: Bateria del ratolí

en: Keyboard battery
ca@valencia: Bateria del teclat

en: PDA battery
ca@valencia: Bateria del PDA

en: Phone battery
ca@valencia: Bateria del telèfon

en: Unknown battery
ca@valencia: Bateria desconeguda

[ctx: %1 is battery type, %2 is charge percent]
en: %1 %2 (Charging)
ca@valencia: %1 %2 (Està carregant)

en: Screen
ca@valencia: Pantalla

[ctx: Part of a sentence like 'Dim screen after 5 minutes']
en: Dim screen after
ca@valencia: Enfosquix la pantalla després de

[ctx: Part of a sentence like 'Turn off screen after 5 minutes']
en: Turn off screen after
ca@valencia: Apaga la pantalla després de

[ctx: Part of a sentence like 'Suspend device after 5 minutes']
en: Suspend device after
ca@valencia: Suspén el dispositiu després de
