plasma-settings - en to ca@valencia translation catalogue (15 entries)

en: Languages
ca@valencia: Idiomes

en: Apply
ca@valencia: Aplica

en: On-Screen Keyboard
ca@valencia: Teclat en pantalla

en: Type anything here…
ca@valencia: Teclegeu ací qualsevol cosa…

en: Sound
ca@valencia: So

en: Whether to emit a sound on keypress.
ca@valencia: Si s'ha d'emetre un so en prémer les tecles.

en: Vibration
ca@valencia: Vibració

en: Whether to vibrate on keypress.
ca@valencia: Si ha de vibrar en prémer les tecles.

en: Check spelling of entered text
ca@valencia: Verificació ortogràfica del text introduït

en: Capitalize the first letter of each sentence
ca@valencia: Posa en majúscula la primera lletra de cada frase

en: Complete current word with first suggestion when hitting space
ca@valencia: Completa la paraula actual amb el primer suggeriment en prémer espai

en: Suggest potential words in word ribbon
ca@valencia: Suggerix paraules potencials a la franja de paraules

en: Insert a full-stop when space is pressed twice
ca@valencia: Inserix un punt quan es prema dues vegades l'espai

en: Configure Languages
ca@valencia: Configura els idiomes

en: Virtual Keyboard
ca@valencia: Teclat virtual
