plasma-settings - en to ca@valencia translation catalogue (15 entries)

en: Settings
ca@valencia: Configuració

en: Touch-friendly settings application.
ca@valencia: Aplicació de configuració tàctil.

en: Maintainer
ca@valencia: Mantenidor

en: List available settings modules
ca@valencia: Llista els mòduls de configuració disponibles

en: Limit to modules suitable for <formfactor>, e.g. handset, tablet, mediacenter, desktop, test, all (default handset)
ca@valencia: Limita als mòduls adequats per al <factordeforma>, p. ex. telèfon, tauleta, centre multimèdia, escriptori, prova, tot (predeterminat: telèfon)

en: formfactor
ca@valencia: factordeforma

en: Settings module to open
ca@valencia: Mòdul de configuració que s'ha d'obrir

en: modulename
ca@valencia: nomdelmòdul

en: Only show a single module, requires --module
ca@valencia: Mostra només un únic mòdul, requerix --module

en: Start window fullscreen
ca@valencia: Inicia la finestra a pantalla completa

en: Package to use for the UI (default org.kde.mobile.settings)
ca@valencia: Paquet que s'ha d'utilitzar per a la IU (predeterminat org.kde.mobile.settings)

en: packagename
ca@valencia: nomdelpaquet

en: System Settings
ca@valencia: Configuració del sistema

en: Open a configuration page from the sidebar.
ca@valencia: Obri una pàgina de configuració des de la barra lateral.

en: Search
ca@valencia: Busca
