plasma-settings - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Info
cs: Informace

en: System Information
cs: Systémové informace

en: Operating System
cs: Operační systém

en: Webpage
cs: Webová stránka

en: KDE Plasma Version
cs: Verze Plasma KDE

en: KDE Frameworks Version
cs: Verze KDE Frameworks

en: Qt Version
cs: Verze Qt

en: Kernel Version
cs: Verze jádra

en: OS Type
cs: Typ OS

en: Processor | Processors
cs[0]: Procesor
cs[1]: Procesory
cs[2]: Procesory

en: Memory
cs: Paměť

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
cs: %1 RAM

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
cs: Neznámý

en: Copy to clipboard
cs: Zkopírovat do schránky
