plasma-settings - en to da translation catalogue (11 entries)

en: May
da: Maj

en: Oct
da: Okt

en: Date
da: Dato

[ctx: @title:window]
en: Pick Timezone
da: Vælg tidszone

[ctx: @action:button]
en: Close
da: Luk

en: Pick Time
da: Vælg klokkeslæt

en: Pick Date
da: Vælg dato

en: Date and Time
da: Dato og klokkeslæt

en: Unable to change NTP settings
da: Kan ikke ændre NTP-indstillinger

en: Unable to set current time
da: Kan ikke indstille nuværende klokkeslæt

en: Unable to set timezone
da: Kan ikke indstille tidszone
