plasma-settings - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Info
de: Information

en: System Information
de: Systeminformation

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
de: %1 Arbeitsspeicher

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
de: Unbekannt

en: Copy to clipboard
de: In die Zwischenablage kopieren
