plasma-settings - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Info
et: Teave

en: System Information
et: Süsteemi teave

[ctx: @label %1 is the CPU bit width (e.g. 32 or 64)]
en: %1-bit
et: %1-bitine

[ctx: @label %1 is the formatted amount of system memory (e.g. 7,7 GiB)]
en: %1 of RAM
et: %1 RAM

[ctx: Unknown amount of RAM]
en: Unknown
et: Teadmata

en: Copy to clipboard
et: Kopeeri lõikepuhvrisse
